BALTIJAS VADOŠO IZSTĀŽU RĪKOTĀJS

Jubilejas izstādē “Medbaltica” lielākais dalībnieku un konferenču skaits!

3. decembrī Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā veiksmīgi norisinājās 15. starptautiskā medicīnas izstāde “Medbaltica 2022”, kas kuplā skaitā pulcēja nozares profesionāļus, medicīnas produkcijas ražotājus un uzņēmumus no 12 valstīm.

Pēc diviem izaicinājumu pilniem gadiem medicīnas nozarē strādājošie ar jaunu sparu ir atgriezušies ierastajā ikdienas ritmā. Par to liecināja gan izstādes vēsturē lielākais dalībnieku skaits, gan plašā valstu pārstāvniecība, gan arī kuplā konferenču programma. Mums prieks par jaunām iespējām sadarboties ar asociācijām, it sevišķi par fizioterapeitu asociāciju, kas pulcēja teju 700 konferences apmeklētājus un mutiski jau ir apstiprinājusi dalību 2023. gadā. Tāpat gandarī, ka šogad saņēmām tik daudz labus vārdus gan no apmeklētājiem, gan no dalībniekiem par izstādes jauno vizuālo tēlu, kā arī organizatorisko pusi.

“Medbaltica 2022” piedalījās 147 dalībnieki no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Ķīnas, Itālijas, Nīderlandes, Polijas, Somijas, Rumānijas un Zviedrijas. Šī gada izstādē “Medbaltica” mūs priecēja arī Čehijas un Ukrainas nacionālie kopstendi. Šogad būtiski audzis to uzņēmumu īpatsvars, kas izstādi “Medbaltica 2022” pirmoreiz izvēlējās kā mārketinga platformu.

Ar aktuālāko zobārstniecībā, rehabilitācijā, medicīnas tehnoloģijās un veselības aprūpē iepazinās 6972 nozares speciālisti. Profesionālo ekspozīciju papildināja preces veselīgam, aktīvam dzīvesveidam un veselības uzlabošanai ikvienam. Šoreiz krietni vien plašāks bija rehabilitācijas un fizioterapijas ierīču, preču un pakalpojumu piedāvājums.

Vienlaikus ar “Medbaltica” notika arī 14 konferences. Visdaudzskaitlīgāk, ar četrām konferencēm, pārstāvēta bija zobārstniecības nozare, trīs konferencēs tikās rehabilitologi un fizioterapeiti, notika arī konferences farmaceitiem, endokrinologiem, ginekologiem, dietologiem un dažādu specialitāšu ārstiem. Lai iepazītos ar aktualitātēm, ikgadēji Ķīpsalā tikās arī ārstniecības iestāžu vadītāji.

“Ļoti priecājos, ka šis izstādes gads ir bijis tik pozitīvs! Pēc 10 gadiem, kas man pagājuši, vadot “Medbaltica” projektu, esmu jaunu izaicinājumu priekšā, tādēļ tālāk vadības stafeti un turpmāko projekta attīstību nododu drošās rokās – savai atsaucīgajai kolēģei Sanitai Blomniecei,” norāda izstādes “Medbaltica” līdzšinējais projekta vadītājs Mārtiņš Druvkalns.

Nākamā medicīnas izstāde “Medbaltica” norisināsies 2023. gadā divas dienas, no 21. līdz 22. septembrim, Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā.


Ja arī jūsu uzņēmums vēlas piedalīties izstādē “Medbaltica 2023”, lūdzam sazināties ar projekta vadītāju Sanitu Blomnieci (tālr.: 67065053; GSM: 29135170; e-pasts: sanita.blomniece@bt1.lv)

Izstādi “Medbaltica” Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrība BT 1.


Warning: include(): Unable to find the wrapper "https" - did you forget to enable it when you configured PHP? in D:\Data\bt1.lv\intranet\db\id_new.php on line 83

Warning: include(): Unable to find the wrapper "https" - did you forget to enable it when you configured PHP? in D:\Data\bt1.lv\intranet\db\id_new.php on line 83

Warning: include(https://www.bt1.lv/intranet/db/photos_new.php?subid=12045): Failed to open stream: No such file or directory in D:\Data\bt1.lv\intranet\db\id_new.php on line 83

Warning: include(): Failed opening 'https://www.bt1.lv/intranet/db/photos_new.php?subid=12045' for inclusion (include_path='.;C:\php\db') in D:\Data\bt1.lv\intranet\db\id_new.php on line 83Top