BALTIJAS VADOŠO IZSTĀŽU RĪKOTĀJS

Matu pinumu festivālā – afrikāņu bizītes, konkursi un iedvesmojošs frizūru šovs

Māmiņām, meitām, draudzenēm un ikvienam, kam jau ir afrikāņu bizītes vai vēlas iemācīties tās pīt un veidot stilīgas frizūras! Izmantojiet iespēju un jau piektdien, 14. oktobrī, izstādē “Baltic Beauty 2022” apmeklējiet pirmo Matu pinumu festivālu, kur notiks praktiski semināri bizīšu pīšanā, frizūru konkursi iesācējiem un pieredzējušiem meistariem, kā arī iedvesmojošs šovs.

Matu pinumu māksla Latvijā ar katru gadu gūst aizvien lielāku popularitāti gan bērnu un jauniešu, gan arī pieaugušo vidū. Tāpēc pirmo reizi Latvijā kopā pulcēsies nozares vadošie un topošie meistari, lai ar šo kultūru iepazīstinātu plašāku publiku un sniegtu iespēju gan meistariem, gan iesācējam apgūt matu pīšanas mākslu.

“Matu pinumu frizūras izmaina cilvēka vizuālo tēlu, padarot to unikālu, spilgtu un pamanāmu, turklāt līdz ar jauno frizūru izmainās ar cilvēka pašapziņa. Tās ir arī ļoti komfortablas lietošanai ikdienā. Afrikāņu frizūrām ir tik daudz variāciju, ka teju ikviens, neatkarīgi no profesijas – vai ir biroja darbinieks, strādā ražošanā vai ir publiska persona, varēs atrast sev piemērotāko,” norāda festivāla organizatori.

Iemācies pīt afrikāņu bizītes!
Festivāls sāksies ar semināriem, kur pieredzējuši meistari dalīsies pieredzē un demonstrēs dažādus bizīšu pinuma veidus. Semināriem var pieteiktie ikviens interesents.

Seminārs “Bērni un afrikāņu bizītes”
, ko vadīs pieredzējušās meistares Olga Feldmane un Marija Jermolajeva, sāksies 14. oktobrī plkst.11.00.
Afrikāņu bizītes ir blīvāks pinuma veids, kas dod iespēju tās nēsāt ilgāk. Bizītes var pīt gan no saviem matiem, gan arī tās papildināt ar sintētisku materiālu, sauktu par kanekalonu. Seminārā būs arī atļauta videofilmēšana, lai mājās varētu atkārtot redzēto. Otrajā daļā iegūtās zināšanas varēs apgūt praktiski. Dalības maksa: 20 EUR

Seminārs Afrikāņu bizīšu nianses vai kas ir jāzina, lai izveidotu kreatīvu afrikāņu frizūru”, ko vadīs pieredzējušās meistares Olga Fedenko, Veronika Kuzņecova, Kristīne Ivanova sāksies 14. oktobrī plkst.13.30
Afrikāņu bizītes, box braids, zizi bizītes – pinumu veidu patiešām ir daudz. Tādēļ arī netrūkst jautājumu – cik ilgi var nēsāt afrikāņu frizūru, kā to pareizi kopt, kādus materiālus labāk piepīt. Seminārā meistari atklās noslēpumus un nianses frizieriem un visiem, kuri grib izmēģināt afrikāņu frizūru, bet nezina, kādu stilu izvēlēties. Afrikāņu frizūras dažādiem matu tipiem. Tehnikas, kas palīdzēs radīt kreatīva stila afrikāņu frizūras. Dalības maksa: 20 EUR

Piedalies konkursos!
No plkst. 16.00¬ līdz 18.00 paralēli notiks divi konkursi “Afrikāņu frizūras – ikdienas stils” un “Afrikāņu frizūras – kreatīvais stils”, kuros aicināti piedalīties gan semināra dalībnieki, gan ikviens interesents. Konkursa dalībniekiem saņems diplomus un balvas. Konkursiem var pieteikties iepriekš pa tālr. 26958242

Konkurss iesācējiem “Afrikāņu frizūras – ikdienas stils”
Konkursā dalībnieki demonstrēs savas prasmes un vēlmi apgūt kaut ko jaunu. Piesakot dalību konkursā, nepieciešams norādīt uz kā dalībnieks veidos pinumus (modelis vai manekens).
Uzsākot konkursu, dalībniekiem tiks demonstrēti afrikāņu frizūru elementi, kurus viņiem vajadzēs atkārtot uz sava modeļa vai manekena.

“Afrikāņu frizūras – kreatīvais stils”– konkurss iesācējiem ar pieredzi un meistariem
Konkursā dalībnieki varēs parādīt savu stilu un prasmi strādāt ar matiem, lai izveidotu afrikāņu frizūru. Sacensību sākumā pīšanas meistars uz manekena demonstrēs pīšanas zonu un vairākus afro frizūras elementus, pēc tam konkursantiem būs jāparāda savs stils, redzējums par šo tēmu un radošums.
Darbu varēs veikt uz sava modeļa vai arī konkursantam tiks izsniegta mācību manekena galva.
Prasības modelim: vidēja garuma mati
Piesakot dalību konkursam nepieciešams norādīt uz kā dalībnieks veidos pinumus (modelis vai manekens).
Darbam atvēlētais laiks: līdz 2 stundām.

Visiem konkursa dalībniekiem tiks izsniegti aksesuāri un materiāli, kā arī konkursanti varēs izvēlēties materiālu (kanekalonu) savam modelim, parādot savu individualitāti, ko arī vērtēs žūrija konkursa noslēgumā.

Žūrijas vērtēšanas kritēriji:
- pinumu tīrība
- darba veikšanas laiks
- dalībnieka radošums

Šovs “Braid Styles”
Festivāla izskaņā 18.30 norisināsies iedvesmojošs šovs “Braid Styles”. Modes skatē pieredzējušie meistari demonstrēs dažādas afrikāņu frizūru variācijas gan īpašiem svētkiem, gan ikdienai. Smelies iedvesmu arī tu! Ieeja visiem bez maksas.

Festivāla noslēgumā plkst 19.00 notiks konkursu dalībnieku apbalvošana.

Viss nepieciešamais bizīšu pīšanai

Visas trīs “Baltic Beauty 2022” dienas, no 14. līdz 16.oktobrim, pīšanas meistari gaidīs interesentus savā stendā hallē “Matu skaistuma pasaule”, kur varēs atrast visu nepieciešamo afrikāņu bizīšu pīšanai –pīšanas un kopšanas līdzekļus, plašu materiālu izvēli un bizes.

Un vēl! Ja vēlies ļauties pārvērtībām pati vai ar pārvērtībām iepriecināt bērnu – izmanto iespēju, jo pīšanas meistari un absolventi labprāt uzpīs kādu no afrikāņu frizūrām!

Semināra norises vieta: Starptautiskais izstāžu centrs, Ķīpsalas iela 8, Rīga. Informācija un biļešu rezervācija Tālr. +371 29217560, e-pasts: jevsejeva@skaistum.lv1633837627_11875.JPG
480959359_11875.JPG
1160127238_11875.JPG
1478046257_11875.JPG
1124505045_11875.JPG
221954796_11875.JPG
1735877824_11875.JPG
587762577_11875.JPG
749898271_11875.JPG
907527447_11875.JPGTop