BALTIJAS VADOŠO IZSTĀŽU RĪKOTĀJS

Tuvojas tūrisma izstāde “Balttour 2022” – lai ceļotu!

Straujiem soļiem tuvojas daudziem tik ļoti gaidītais notikums – starptautiskā tūrisma izstāde-gadatirgus “Balttour 2022”, kuras norise ir plānota no 4. līdz 6. februārim. Beidzot atkal vienuviet satiksies visi, kuri ar ceļošanu ir uz tu! Vieni izvēlēsies, plānos un iegādāsies ceļojumus, bet citi dibinās biznesa kontaktus un bruģēs ceļu jaunai sadarbībai! Ieplāno “Balttour 2022” arī tu!
Izstādē piedalīsies tūrisma industrijas pārstāvji, aģentūras, profesionālās tūrisma organizācijas, ārvalstu tūrisma pārstāvniecības, aviokompānijas, transporta pakalpojumu sniedzēji, viesnīcas, viesu nami un aktīvās atpūtas organizētāji no dažādām pasaules valstīm.

Ceļotāji ar prieku izstādē varēs atklāt dažādas Baltijas tūrisma pērles! Ar savu piedāvājumu dižosies Lietuvas un Igaunijas pārstāvji. Un, protams, izstādē varēs satikt aizrautīgus cilvēkus no visiem Latvijas reģioniem, kuri ar prieku informēs par sava reģiona tūrisma piedāvājumu un pastāstīs par jaunumiem.

Aicinām piedalīties!
Aicinām tūrisma uzņēmumus pieteikt dalību “Balttour 2022”, lai stendā demonstrētu savus jaunumus tūrisma nozares kopējā kontekstā un, protams, beidzot atkal satiktu ceļotmīļus – savus klientus – klātienē. Par dalību sazinieties ar izstādes projekta vadītāju Daini Brici (dainis.bricis@bt1.lv, +371 25449216).

“Balttour” forums profesionāļiem
Izstādes pirmajā dienā, 4. februārī, tiek plānota tūrisma biznesa foruma norise, kur profesionāļiem būs iespēja uzzināt aktualitātes un iedvesmoties jaunām idejām. Vairāk par foruma organizēšanas gaitu: www.balttour.lv/forum/

Uzmanību!
Ņemot vērā šobrīd valstī spēkā esošos epidemioloģiskās drošības noteikumus, izstādes norise ir plānota epidemioloģiski drošā jeb “zaļā” vidē, un to varēs apmeklēt gan pieaugušie, gan bērni.
Ieejas noteikumi pieaugušajiem: tikai Covid-19 izslimojušie vai vakcinētie ar derīgu ES sadarbspējīgu sertifikātu, uzrādot QR kodu un pasi vai ID karti.
Ieejas noteikumi bērniem: līdz 12 gadu vecumam nav nepieciešams sertifikāts. No 12 gadu vecuma ieeja izstādē ar ES sadarbspējīgu sertifikātu (izslimojis vai vakcinēts), negatīvu testu vai izziņu par pēdējo 72 h veiktu skrīningu ar negatīvu rezultātu.
Vairāk par ieejas noteikumiem apmeklētājiem un dalībniekiem: www.bt1.lv/safelv/

Darba laiks:
4. februārī 10.00–13.00 (Profesionāļu laiks)
4. februārī 13.00–18.00
5. februārī 10.00–18.00
6. februārī 10.00–17.00

Izstādi-gadatirgu “Balttour” rīko Latvijas Tūrisma aģentu un operatoru asociācija (ALTA), tās norisi nodrošina Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrība BT 1.

Vairāk par izstādi: www.balttour.lv
Seko līdzi jaunumiem sociālajos tīklos: www.facebook.com/balttour

Pasākuma laikā notiek filmēšana un fotografēšana!
Mērķis: izstādes publicitātes nodrošināšana
Pārzinis: SIA “BT 1”, reģ. nr. 40003241394, juridiskā adrese: Ķīpsalas iela 8, Rīga

957694174_11161.jpgTop