BALTIJAS VADOŠO IZSTĀŽU RĪKOTĀJS

Apskati Baltijā pirmo mobilo pārtikomātu izstādē “RIGA COMM 2021”!

Pakomāti ir jau labi pazīstams un ierasts produktu piegādes veids, bet tikko Eiropā savu uzvaras gājienu ir uzsākuši skapīši pārtikas piegādei – pārtikomāti. Tajos tiek kontrolēta temperatūra, tāpēc pārdevējam nav jāraizējas par produkta kvalitāti arī tad, ja pircējs kavējas ar izņemšanu. Savukārt pircējam nav jāapmeklē veikals vai jāieplāno kurjera gaidīšana.

Ārvalstīs jau popularitāti guvušo risinājumu, kā arī jaunumu Baltijā – mobilo pārtikomātu jeb pārvietojamos pārtikas skapīšus 14. un 15. oktobrī biznesa tehnoloģiju pasākumā “RIGA COMM” prezentēs mazumtirdzniecības biznesa tehnoloģiju uzņēmums “StrongPoint”.

Ātri un ērti
Mūsdienu intensīvajā ikdienā ne vienmēr ir laiks gaidīt pārtikas kurjeru, kurš atvedīs pasūtītos produktus, tāpēc īpaši noderīgs ir pārtikas skapīšu risinājums, kas ļauj klientam izņemt savu pasūtījumu ātri un sev ērtā laikā, piemēram, braucot no darba uz mājām, pēc sporta zāles apmeklējuma vai skolas. Procedūra aizņem tikai minūti: klients ievada īsziņā saņemto kodu, paņem produktus un dodas tālāk. Turklāt šis ir drošs preču saņemšanas veids pandēmijas apstākļos – nav tieša kontakta starp pārdevēju vai kurjeru un klientu.

Alternatīva veikalam
Liela priekšrocība gan klientam, gan tirgotājam ir pakalpojuma ātrums. Kurjeram nav jāveic lieli piegādes attālumi no viena klienta līdz citam, jo visi pasūtījumi tiek atstāti vienā un tajā pašā atrašanās vietā. Savukārt klientiem tas ļauj saņemt pasūtījumu ātrāk. Pārtikas preču skapīšus var uzstādīt gan veikalu iekšpusē, gan ārpusē – veikala tuvumā, degvielas uzpildes stacijās, transporta stacijās, pie biznesa centriem u. C. Turklāt mazāk apdzīvotās vietās tie pat var aizstāt veikalu.

Temperatūras variācijas
Speciālajam pārtikas skapītim ir trīs temperatūras zonas: vides temperatūra, kas paredzēta jebkuram produktam, vēsa temperatūra svaigiem produktiem, kā, piemēram, gaļai, piena produktiem, zivīm, un saldētavas temperatūra – saldējumam, saldētajai gaļai, jūras veltēm, dārzeņiem u. C.

Īpaši iecienījuši skandināvi
Igaunijā jau ir pieejami gandrīz 20 šādi pārtikas preču skapīši, kas izvietoti gan Tallinā, gan reti apdzīvotās vietās. Lietuvā “Barbora” ir izvietojusi trīs pārtikas preču skapīšus Viļņā – viens atrodas veikala tuvumā, pārējie divi – degvielas uzpildes stacijās. Īpaši populārs šis risinājums ir Zviedrijā, kur pirms dažiem gadiem tika izvietoti pirmie pārtikas preču skapīši, bet tagad to skaits ir sasniedzis gandrīz 200. Arī Norvēģijā un citās Eiropas valstīs iedzīvotāji un uzņēmumi aktīvi izmanto šo risinājumu.

Viegli pārvietojams atbilstoši pieprasījumam
Mobilais pārtikas preču skapītis, ko Baltijas valstīs piedāvā “StrongPoint”, ir ērti pārvietojams. Papildu parasta pārtikomāta funkcijām šo pārtikas skapīti jebkurā laikā var pārvietot uz citu vietu, turklāt tam nav nepieciešama īpaša atļauja būvēšanai. Lai mobilais pārtikomāts darbotos, tas ir tikai jāpieslēdz pie strāvas un interneta. Mazumtirgotājs pārtikomātu var izmēģināt dažādās vietās un pārbaudīt, kur šis risinājums strādā vislabāk – kur ir vislielākais pieprasījums un izņemti visvairāk pasūtījumu.

Turklāt mobilo pārtikomātu var izmantot atbilstoši sezonalitātei. Piemēram, vasarā to var izvietot vasarnīcu rajonos, pie jūras vai citās bieži apmeklētās vietās, bet ziemā pārvietot uz vietu, kur ir intensīvāka cilvēku plūsma. “StrongPoint” pieredzē jau ir piemēri, kad pārvietojamie pārtikas preču skapīši Ziemeļvalstīs ir izvietoti ostās vai kalnu apvidos.

Izmēģini pārtikomātu Ķīpsalā!
Mobilie pārtikomāti Baltijā vēl nav uzstādīti, bet izstādes “RIGA COMM 2021” apmeklētājiem būs iespēja pašiem izmēģināt mobilo pārtikas pakomātu un varbūt pat atrast tajā patīkamu pārsteigumu!

Biznesa tehnoloģiju izstāde un konferences
Kā zināms, jau 14. un 15. oktobrī ikgadējā biznesa un IT nozares pasākumā “RIGA COMM” varēs uzzināt par aktuālajām tehnoloģijām un rīkiem biznesa attīstībai. Ķīpsalā uzņēmuma resursu vadības, dokumentu vadības, personālvadības un drošības sistēmu izstrādātāji un piegādātāji, mākoņpakalpojumu, interneta un digitālā mārketinga pakalpojumu sniedzēji, web risinājumu un mobilo aplikāciju izstrādātāji, kā arī IKT produktu ražotāji piedāvās gatavus un personalizētus risinājumus dažādu nozaru un lieluma uzņēmumiem, pašvaldību iestādēm un organizācijām to efektīvai darbībai.

“RIGA COMM 2021” klātienē – apmeklējums tikai vakcinētiem vai pārslimojušiem
Ieeja “RIGA COMM 2021” tikai ar derīgu ES sadarbspējīgu digitālo Covid-19 sertifikātu, personu apliecinošu dokumentu un izstādes biļeti. Plašāka informācija par apmeklēšanas noteikumiem.

Pasākumu rīko Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrība BT 1 sadarbībā ar partneriem: “Cognizant”, “Intelligent Machines Riga”, “Riga TechGirls”, “SmartHR Latvija”, Latvijas Tirdzniecības rūpniecības kameru, “Mailigen by Pipedrive”, “Promoty”, Finanšu nozares asociāciju, “A.W.Olsen & Partners” u. C.

Norises vieta un laiks:
Starptautiskais izstāžu centrs Ķīpsalā (Ķīpsalas iela 8, Rīga)
14. oktobrī 10.00–17.00
15. oktobrī 10.00–17.00

Sekojiet “RIGA COMM” jaunumiem: www.rigacomm.com, facebook, linkedin, instagram un twitter.318241_11075.jpg
476503040_11075.jpg
898373128_11075.jpg
168726323_11075.png
1602934944_11075.jpgTop