BALTIJAS VADOŠO IZSTĀŽU RĪKOTĀJS

Influenceru mārketinga konference notiks “RIGA COMM 2021”!

Lai arī ārkārtējā situācija Latvijā ir oficiāli noslēgusies, tomēr stingrie ierobežojumi saistībā ar Covid-19 ir saglabājušies un Influenceru mārketinga samits iepriekš plānotajā laikā – 30. aprīlī nevarēs pilnvērtīgi notikt. Tāpēc, pielāgojoties šī brīža situācijai, pasākums tiek pārcelts uz 14. oktobri un notiks kā viena no biznesa tehnoloģiju pasākuma “RIGA COMM 2021” konferencēm.

Iepriekš iegādātās “Influenceru mārketinga samita” biļetes būs derīgas izstādes un konferenču “RIGA COMM 2021” apmeklējumam abas dienas.

“RIGA COMM” Influenceru mārketinga konference būs profesionāls un izglītojošs pasākums satura radītāju / ietekmētāju /influenceru mārketinga tirgus dalībniekiem par nozares īpatnībām, digitālajiem kanāliem, nodokļiem un godīgu komercpraksi, analīzes rīkiem, līdzšinējo pieredzi un turpmāku sekmīgu sadarbību.

Pasākumā tiks gaidīti gan dažāda mēroga un interešu esošie un topošie sociālo tīklu influenceri, satura veidotāji, blogeri un viedokļu ietekmētāji, gan zīmolu vadītāji, mārketinga un komunikācijas aģentūru pārstāvji.

“RIGA COMM” Influenceru mārketinga konferenci rīko Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrība BT 1 sadarbībā ar komunikācijas aģentūru “A.W.Olsen & Partners”.

Sekojiet “RIGA COMM” jaunumiem: linkedin, facebook, twitter un instagram.

555667436_10828.jpgTop