BALTIJAS VADOŠO IZSTĀŽU RĪKOTĀJS

BT 1 turpina biznesa izstāžu rīkošanu!

9. jūnijā Ministru kabinets apstiprināja noteikumus “Epidemioloģiskās drošības pasākumi Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai", kas no 10. jūnija, ievērojot noteiktos drošības pasākumus, ļauj rīkot uzņēmējdarbības attīstības izstādes. 

“Šobrīd atjaunot ekonomisko aktivitāti ir tik svarīgi kā vēl nekad! Tiešajai saskarsmei biznesā ir milzu spēks, un tas paver durvis jauniem darījumiem, kontaktiem, idejām un sadarbībai. Biznesa izstāžu darbības atsākšana iekustinās uzņēmējdarbību. Ņemot vērā Izstāžu centra Ķīpsalā kapacitāti un ieviestos drošības pasākumus, mēs spējam organizēt maksimāli drošas izstādes,” uzsver Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrības BT 1 valdes priekšsēdētājs Viesturs Tīle.

Ministru kabineta (MK) noteikumos “Epidemioloģiskās drošības pasākumi un pretepidēmijas pasākumi Covid-19 izplatības ierobežošanai” iekļautās normas regulē reģionālo, nacionālo vai starptautiskas nozīmes izstāžu organizēšanu, kuru mērķis ir veicināt kultūru, uzņēmējdarbības attīstību, tirdzniecību, dzīvesstilu un inovācijas.

MK noteikumi paredz, ka izstāžu norises vietā vienlaicīgi atrodas ne vairāk kā 50% no kopējā cilvēku skaita, ko pieļauj apmeklētājiem pieejamā telpu platība un infrastruktūra. Izstāžu centra Ķīpsalā platība (14 000 m²) ļauj nodrošināt apmeklētāju drošu pārvietošanos, ievērojot sociālās distancēšanās un epidemioloģiskās drošības prasības. Izstādēs būs vismaz 3 metrus platas ejas starp stendu rindām, nodalītas atsevišķas apmeklētāju ieejas un izejas. Izstāžu centra hallē vienlaicīgi neatradīsies vairāk kā viens apmeklētājs uz 4 m² no publiski pieejamās telpu platības un ikvienam publiski būs pieejama informācija par maksimāli pieļaujamo cilvēku skaitu. Izstāžu centrā regulāri tiek veikta telpu dezinfekcija, ir izvietoti roku dezinfekcijas līdzekļi un brīdinājumi būt sociāli atbildīgiem. Vairāk par drošības pasākumiem: http://bt1.lv/drosibaspasakumi

“Biznesa izstādes ir vērtīga platforma jaunu un inovatīvu produktu parādīšanai, kā arī potenciālo klientu un sadarbības partneru iepazīšanai. Papildu nozarēm, kuras tās apkalpo, izstādes veicina reģionālo attīstību, rada ieņēmumus ceļojumu un tūrisma nozarei, kā arī viesnīcām, restorāniem, mazumtirdzniecībai un transporta nozarei. Biznesa izstādes daudziem uzņēmumiem var palīdzēt straujāk izkļūt no krīzes,” norāda Latvijas Darba devēju konfederācijas ģenerāldirektore Līga Meņģelsone.

Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrība BT 1 lepojas ar vairāk nekā 25 gadu ilgu pieredzi izstāžu biznesā. Ik gadu BT 1 Ķīpsalā pulcē vairāk nekā 5500 uzņēmumu no 50 valstīm un vismaz 450 000 apmeklētāju no 60 valstīm. Vairāk info mājaslapā: www.bt1.lv
Sekojiet: www.instagram.com/bt1.lv/1344504738_10376.jpg
506817039_10376.jpg
1108148886_10376.jpgTop