4.–6. septembrī „Snacks and more” Latvijas nacionālajā kopstendā izstādē “Riga Food 2025” prezentēs “POPHOUSE” dažādu veidu un garšu popkornu. Uzņēmuma pārstāvji iepazīstinās ar daudzveidīgo popkorna garšu sortimentu – piedāvājumā gan saldās, gan sāļās popkorna garšas, kā arī karamelizētais “Gourmet” popkorns.
Izstādē varēs nobaudīt Latvijā ražoto popkornu. Interesenti varēs uzzināt arī par iegādes iespējām, garšām un popkorna veidiem – uzņēmuma pārstāvji mēģinās atbildēt uz ikvienu jautājumu.
Uzņēmuma radītās receptes spēs apmierināt jebkura popkorna cienītāja vēlmes un pat kino skatīšanās mājās iegūs jaunu kvalitāti.
“Snacks and More Company” ir uzņēmums ar gandrīz 10 gadu pieredzi popkorna pagatavošanā. “POPHOUSE” popkorns tiek ražots tepat Latvijā, izmantojot pārbaudītas un iecienītas receptes. Latvijā rāzoto popkornu ir iecienījuši ne tikai pašmāju veikali un kinoteātri, bet arī veikali Eiropā un pat ārpus tās.
Kontakti:
info@pophouse.lv
www.pophouse.lv
instagram.com/pophouse.lv
facebook.com/pophouse.lv
tiktok.com/@pophouse.lv