"Cindra" piedāvās unikālu cidoniju un medus mīdu – Latvijā ražotu dzirkstošu alkoholisko dzērienu


5.–7. septembrī Baltijas lielākajā pārtikas izstādē "Riga Food 2024" Ķīpsalā būs iespēja iepazīt vēl nebijušu un unikālu dzērienu – dzirkstošu cidoniju un medus mīdu "Cindra", kurš ir ne tikai dzēriens, bet īsts ceļojums caur Latvijas dārziem un tradīcijām.

Dzēriens ir unikāls ar bagātīgo cidoniju un medus aromātu buķeti, kā arī to, ka nesatur sulfītus. Piedāvājumā ir divi veidi – bruts un ekstra bruts. “Latvijā esam vienīgie, kas ražo šādu produktu,” saka zīmola pārstāvji.

"Riga Food" dzērienu būs iespēja ne tikai degustēt, bet arī iegādāties par īpašu cenu – 1 pudele 9 eiro, 3 pudeles – 25 eiro.
"Cindra" ir dzirkstošs alkoholisks cidoniju un medus mīds ar 9,1% alkohola saturu. Dzēriens ir unikāls ne tikai ar burvīgā aromāta īpašībām, bet arī ar to, ka tam nav pievienoti sulfīti.

Cidonijas ir Latvijas zemniecībā audzētas, kā arī medus ir Latvijas bišu ievākts.

Dzēriens ir unikāls un nesalīdzināms ne ar kādu citu, jo šāds produkts ir pirmais Latvijā un līdz šim līdzīgs nav atrasts un baudīts arī citur pasaulē.

Atzinība par produkta kvalitāti, garšu un īpašībām ir iegūta ne tikai Latvijā, bet arī Vācijā, kur līdz šim zīmols "Cindra" ir piedalījies divās starptautiskās vīna un citu alkoholisko dzērienu internacionālās izstādēs. "Esam guvuši pozitīvas atsauksmes kā no Latvijas, tā pasaules someljē."

"Cindra" lieliski sader kopā ar augstvērtīgiem sieriem un gaļas plati, tāpat tas ir burvīgs papildinājums visdažādākajiem desertiem.

Ja vēlaties baudīt ko patiesi īpašu, Latvijas tradīcijām bagātu un dabisku, tad "Cindra" piestāvēs tieši jums un jūsu vēlmēm.

"Esam atvērti sadarbībai Latvijas un starptautiskajam tirgum," uzsver uzņēmuma pārstāvji.

Uzņēmums dibināts 2021. gadā, kad sadarbībā ar Latvijas Universitātes laboratoriju tika izstrādāta dzēriena receptūra.

Ražošanu uzņēmums uzsāk 2023. gadā, bet jau 2023. gada novembrī zīmols piedalījās Minhenes vīna izstādē "Forum Vini". Savukārt 2024. gada martā "Cindra" bija dalībnieki lielākajā vīnu un spirtoto dzērienu izstādē pasaulē "ProWein", Diseldorfā, Vācijā.

"Vācijā atbalstām un piedalāmies dažādos diasporas pasākumos un notikumos. Tiekam aicināti arī uz pasākumiem Francijā un Holandē. Kā Latvijā, tā arī Vācijā piedāvājam dzērienu degustācijas."

Kontakti:
www.cindra.lv
www.facebook.com/cindra.lv
www.instagram.com/cindra_mead/
E-pasts: info@cindra.lv

1527106304_13804.jpg
1031256381_13804.jpg
467120440_13804.jpg
139447713_13804.jpg