“European Food International” kvalitatīvos izstrādājumus atklāj izstādē “Riga Food 2024”!


“European Food International” izstādē “Riga Food 2024” ar lepnumu piedāvās bagātīgu kulinārijas produktu klāstu, kuru izgatavošanā ir izmantoti augstākās kvalitātes izejmateriāli. Uzņēmuma produkcijas klāstā ir viss – sākot no saldumiem līdz pat gardēžiem paredzētām mērcēm un augstākās klases dzērieniem.

Izstādes apmeklētāji varēs iepazīties ar plašo produkcijas klāstu, tikties ar draudzīgo uzņēmuma kolektīvu, kā arī uzzināt par iespējām kļūt par uzņēmuma partneri.

Pateicoties vairāk nekā 33 gadu pieredzei pārtikas ražošanā, “European Food International” piedāvā tikai augstākās kvalitātes produkciju. Uzņēmuma stendā būs iespēja iepazīties ar plašu uzņēmuma ražoto izstrādājumu klāstu, tajā skaitā čipsiem, vafelēm, brokastu pārslām, mērcēm, alkoholiskajiem dzērieniem un citu produkciju. Populārākie uzkodu zīmoli “Naty Wafers”, “Viva Chips” un “Jackpot” joprojām ir vieni no pircēju iecienītākajiem Eiropā.

“Riga Food 2024” apmeklētāji varēs arī iepazīties ar jaunākajiem īpašo recepšu projektiem, kuru mērķis ir sniegt īpašu un neizmirstamu kulināro baudījumu. Visi izstādes laikā piedāvātie produkti nemainīgi atbilst augstākajiem uzņēmuma kvalitātes standartiem, ko nosaka tādas sertifikācijas sistēmas kā ISO, IFS un HACCP.

Visā “Riga Food 2024” garumā “European Food International” piedāvās iespēju nobaudīt uzņēmuma ražoto produkciju. Tā ir brīnišķīga iespēja nobaudīt kvalitatīvu un daudzveidīgu produkciju no uzņēmuma ražoto kulinārijas produktu klāsta.

“European Food International” ražo vairāk nekā 200 dažādus pārtikas izstrādājumus, kurus raksturo augsta kvalitāte, kā arī ilgais uzglabāšanas laiks. Turklāt uzņēmums piedāvā iespēju produkcijas noformējumā izmantot klientu korporatīvo simboliku atbilstoši klientu specifiskajiem mērķiem.

Plašāka informācija:

facebook.com/EuropeanFoodInternational
LinkedIn.com/EuropeanFoodInternational
instagram.com/european_food_international

926631645_13755.jpg
599274648_13755.jpg
1181868713_13755.jpg
88803207_13755.jpg