“Iepazīsti Moldovas produktus!” aicina Moldovas vēstnieks Latvijā Andrians Roša


No 7. līdz 9. septembrim izstādē “Riga Food 2023” varēs paviesoties deviņu valstu kopstendos, tostarp, Moldovas. Šogad Moldovas gastronomiskos labumus izstādē prezentēs pieci uzņēmumi: “Pomul Regal”, “Flavorya”, “Moft Dulce”, “Honey House”, “Lefrucom” u.c.

“Moldovas Republikas vēstniecība ar prieku paziņo par Moldovas dalību lielākajā pārtikas izstādē Baltijā – “Riga Food 2023”. Mēs turpinājām sadarbību ar “UN Women Moldova” un aicinājām Moldovas uzņēmējus, kas pārstāv uzņēmumus “Pomul Regal”, “Flavorya”, “Moft Dulce”, “Honey House”, “Lefrucom”, lai izstādē piedāvātu riekstus, žāvētos augļus, kā arī pārtikas produktus no augļiem, saldos smēriņus, makaronus, medus un šokolādes produktus. Esam pārliecināti, ka šī ir izcila iespēja popularizēt Moldovas augstas kvalitātes produktus Latvijā un veidot jaunas biznesa sadarbības iespējas,” – tā Moldovas Republikas ārkārtējais un pilnvarotais vēstnieks Latvijas Republikā Andrians Roša (Andrian ROSA).


Jaunākās inovācijas, tehnoloģijas un aktualitātes pārtikas produktu un dzērienu ražošanā un pārstrādē izstādē prezentēs vairāk nekā 420 uzņēmumu no vismaz 30 valstīm. Izstādē būs 9 valstu – Latvijas, Azerbaidžānas, Lietuvas, Ukrainas, Itālijas, Spānijas, Gruzijas, Kanādas, Moldovas – nacionālie kopstendi.

1988704365_12874.jpg