Iepazīsti “Rāmkalnu” dabīgos un veselīgos gardumus


Latvijas dabas iedvesmoti, “Rāmkalni” radījuši dabīgus un veselīgus gardumus, saglabājot tajos vērtīgās vielas un uzkrāto dabas spēku.

Izstādes “Riga Food 2022” apmeklētājiem Latvijas nacionālajā kopstendā būs iespēja nogaršot visas “Rāmkalnu” sukādes, sukādes šokolādē, pastilas, kā arī sīrupus, sulas un limonādes.

“Rāmkalnu” sortimentā ir jaunums – BIO sulas 3L bag-in-box iepakojumā:

Kopumā sortimentā ir piecas garšas: ābolu, ābolu-cidoniju, ābolu-rabarberu, ābolu-dzērveņu, dzērveņu sula.

Sukādes ir dabīgs un spēcinošs produkts, kas tiek ražots no Latvijā audzētām ogām, augļiem un dārzeņiem. Būtiski ir tas, ka ar sukādēm ir iespējams uzņemt visu to labo, kas ir tādās ogās un augļos, kurus vienkārši žāvētā veidā apēst būtu grūti un svaigā veidā pat neiespējami. Tās var baudīt ikdienā, dāvināt viens otram vai likt uz svētku galda.

Pastilas ir gaisīgi, uz mēles kūstoši olbaltuma un ogu gardumi, kuru pagatavošana ir prasmīgu meistaru roku darbs no siltas sirds.

No “Rāmkalnu” sīrupiem gatavots dzēriens lieliski veldzē slāpes, baudot iemīļoto augļu un ogu garšu, bez pievienotiem konservantiem, garšas pastiprinātājiem un pārtikas piedevām. Tā ir sena un laika gaitā izkopta tradīcija, gatavot dzērienus no Latvijā augošo augļu un ogu sīrupiem.

SIA “Rāmkalni Nordeco” ir Latvijas uzņēmums, kas ražo veselīgus gardumus no ogām un augļiem. Pārstrādājot produktus, tiek izmantota īpaši saudzīga tehnoloģija, lai nezaudētu to krāsu, smaržu un garšu, kā arī vērtīgās uzturvielas. Ražošanā netiek izmantoti mākslīgi konservanti.

Kontakti:
www.ramkalni.lv
facebook.com/ramkalni
instagram.com/ramkalni
E-pasts: sales@ramkalni.lv388126795_11654.jpg
1538206993_11654.jpg
873805106_11654.jpg
630683754_11654.jpg