Button back

"Lapsu mājas siers" ar papriku


“Lapsu mājas siers" ar papriku ir nenogatavināts siers, kura pamatsastāvā ir govs piens, skābs krējums un olas. Siers ir paredzēts cilvēkiem, kuri ierobežo sāls lietošanu savā uzturā. “Lapsu mājas siers” ir labs produkts bērniem, jo siera maigā un pienīgā pēcgarša, kā arī nelielais sāls daudzums ir tieši piemērots bērniem. Tāpat sieru ar papriku var cept un grilēt – tas neizkūst, bet veido garšīgu un kraukšķīgu garoziņu. “Lapsu mājas sieram" ar papriku ir piešķirta kvalitātes zīme “Zaļā karotīte” (sertifikāta Nr. 243-80-45/1).
Kategorija: Piens un piena produkti (t. sk. kazas un aitas piena produkti)
Produkta receptes radītājs un radīšanas gads: Jānis Lapsa, 2018
Izcelsme: “Lapsu mājas siers” – mājās ražots nenogatavināts siers, kura sastāvā ir govs piens, krējums un olas. Siera gatavošanā netiek izmantota ne citronskābe, ne etiķis, ne ieraugi, ne fermenti. Siers ir paredzēts cilvēkiem, kuri ierobežo sāls lietošanu savā uzturā. “Lapsu mājas siers” ir labs produkts bērniem, jo siera maigā un pienīgā pēcgarša, kā arī nelielais sāls daudzums ir tieši piemērots bērniem.
Produkts pieejams: “Rimi" "Klēts” veikalos, "Rāmkalnu" veikalos, veikalos “Lāči” un “Liepkalni”, "Novada garšas" e-tirgū un Svaigi.lv, gadatirgos visā Latvijā, kā arī veicot pasūtījumus tieši pie ražotāja.
Vidējā cena: 11,00 EUR

1070070989_12884.jpg
1687146430_12884.jpg