Iepazīsti “SpirulinaNord” svaigās spirulīnas gardos dzērienus ar dabisku augļu garšu!


Pasaulē iecienītais superprodukts spirulīna – tagad audzēts Latvijā – svaigs un garšīgs.

Izstādē "Riga Food 2023" varēs nogaršot “SpirulinaNord” svaigās spirulīnas gardos dzērienus ar dabisku augļu garšu, kam sastāvā līdz pat 32% svaigas spirulīnas. Vēl interesenti varēs uzzināt kā aug mikroskopiskā aļģe.

Spirulīna ir tropiska aļģe, tomēr “SpirulinaNord” dzērieniem nepiemīt aļģu garša! Visi “SpirulinaNord” produkti satur svaigu, termiski neapstrādātu spirulīnu, jo ir pierādīts, ka no svaigas spirulīnas vērtīgās vielas uzsūcas 4x labāk un netiek zaudēti karstuma jūtīgie antioksidanti.

Spirulīnu sauc arī par superdārzeni, jo dienas deva ir tikai divas ēdamkarotes un koncentrēti tiek uzņemtas dārzeņu vērtīgās vielas. Tā mazina nogurumu, uzlabo omu, jo satur viegli biopieejamu dzelzi, proA, E un visus B grupas vitamīnus, t.sk. unikālo fikocianīnu, kas aizsargā pret oksidatīvo stresu, tādejādi uzlabo kopējo pašsajūtu un aizkavē novecošanu.


Svaigā spirulīna samazina traumu, stresa, nepareizas pārtikas izraisītus iekaisumus, atjauno enerģiju un darba spējas.
ANO ir atzinusi spirulīnu par ilgtspējīgāko un vērtīgāko pārtikas produktu pasaulē. Tas ir dabīgs, enerģiju atjaunojošs pārtikas produkts.

SIA “SpirulinaNord” ir Latvijas zinātnieču Dr.sc.ing. Kristīnes Veģeres un Dr.sc.ing. Agneses Stundas-Zujevas 2019. gadā dibināts uzņēmums. Darbības pamatā ir unikāla tehnoloģija, kas ļauj tropisko mikroaļģi spirulīnu audzēt Latvijā. 

Kontakti:
www.spirulinanord.lv
instagram.com/spirulina.nord
facebook.com/search/top?q=spirulina.nord

113926174_12805.jpg
159835150_12805.jpg
1697967836_12805.jpg
550746751_12805.jpg