“Dastea” piedāvās dažādas tējas, sīrupus, pulverus no savvaļas augiem


SIA “Dastea” Rīgas plānošanas reģiona stendā piedāvās degustācijai Moldāvijas pūķgalves tēju un priežu un lazdas ziedputekšņus medū, kas iegūts bioloģiskajā saimniecībā.

Uzņēmuma sortimentā:

“Dastea” filozofija ir koncentrēta uz katra produkta kvalitāti pāri kvantitātei, tāpēc produkti no paša apstrādes procesa sākuma tiek ievākti ar lielu uzmanību un rūpību, katrs tā apstrādes un sagatavošanas posms tiek īpaši uzraudzīts, lai pie klienta nonāktu tīrs, kvalitatīvs ar mīlestību un degsmi radīts produkts.
“Dastea” ir jauns zīmols un darbojas kopš 2019. gada, tā pamatā ir patiesa mīlestība pret dabu un visu ko tā mums sniedz, māca un dāvina.

Zināšanas par augiem un to ietekmi uz cilvēku Didža mammai Astrīdai mantojumā atstājušas dzimtas sievas un jau kopš agras bērnības Astrīda ir vākusi augus, pētījusi, analizējusi un pati eksperimentējusi ar dažādiem augiem un to iedarbību. Daba spēj dot cilvēkam ļoti daudz un tāpēc Astrīda savas zināšanas vēlas nodot tālāk nākamajām paaudzēm un tās nu ir iedzīvinātas zīmolā “Dastea”.Visi augi tiek ievākti tikai Latvijā. Ievāktie augi tiek kaltēti speciāli šim nolūkam izgatavotās žāvētavās. Katrs augs tiek apstrādāts ar rokām, kādu griežamo instrumentu un uzglabāts papīra iepakojumos vai stikla traukos, pēc tam sasvērts un noformēts, lai priecētu mūsu klientu acis un būtu palīgs veselības uzturēšanā un uzlabošanā.

Kontakti:
www.dastea.lv
facebook.com/dastea.lv
instagram.com/dastea.lv

750518598_12760.jpg
1552829631_12760.jpg
851674553_12760.jpg
1190407050_12760.jpg