Olu proteīna smūtiji “Fiteg2”


Tilpums: 300 ml
Derīguma termiņš: 140 dienas
Izplatītājs: SIA “APF Trading”


Inovatīvā zīmola “Fiteg2” receptes pamatā ir augstas kvalitātes olu baltums. Tas ir vērtīgs olbaltumvielu, aminoskābju un citu mikroelementu, kā B3 vitamīna, magnija, kālija un nātrija, avots visdažādākajām patērētāju grupām – gan aktīva dzīvesveida cilvēkiem, tai skaitā bērniem un sportistiem ar augstu fizisko slodzi, gan jaunām māmiņām, gan senioriem un cilvēkiem ar īpašām diētām.

Jaunie “Fiteg2“ olu proteīna smūtiji ir pieejami ar trīs dabīgām augļu garšām – mango, apelsīna un ābola-vaniļas. Katrai no garšām atšķiras arī olas baltuma jeb proteīna uzturvērtības. Mango olu proteīna smūtijā sastāvā ir 64 % olas baltuma – 21 g proteīna, apelsīna smūtijs satur 60 % olas baltuma – 20 g proteīna, savukārt ābolu-vaniļas smūtijs satur 79 % olas baltuma – 25 g proteīna.

“Fiteg2“ smūtiji nesatur pievienoto cukuru, ir bez laktozes, bez taukiem un bez glutēna. Dzērieni ir jāuzglabā ledusskapī un, pirms lietošanas uzturā, tie nedaudz jāsakrata, lai iegūtu gaisīgas un noturīgas putas.

Produktu fasēšanai ir izvēlēts ilgtspējīgs, ērts un videi draudzīgs iepakojumu veids – pārstrādājumu kompozītmateriālu (pamatā – papīrs un plastmasa) risinājums (C/PAP 81).

1693843796_12669.jpg