“LABRAINS” – dabiska Latvijas dermokosmētika


Izstādē “Medbaltica 2024” būs iespēja iegādāties Latvijā ražotās dabiskās “LABRAINS” dermokosmētikas produktus ar 25 % atlaidi, kā arī saņemt konsultāciju par ādas veselības stāvoklim piemērotāko kosmētiku.

“LABRAINS” ir Latvijā radīts dabiskās kosmētikas zīmols, kas piedāvā inovatīvus, videi draudzīgus un augstas kvalitātes ādas kopšanas produktus. “LABRAINS” ražo veselībai drošu un bezalergēnu kosmētiku, kas izstrādāta saskaņā ar jaunākajiem zinātniskajiem pētījumiem un ir īpaši piemērota ādai, kuru ir skārusi rozācija, akne, dermatīts, vai tā ir pārāk jutīga.

Mēs garantējam, ka mūsu produkti nesatur: mikroplastmasas, mikrobāzes, silikona atvasinātas sastāvdaļas, sintētiskas un dabīgas izcelsmes tradicionāli izmantojamus konservantus, piemēram, alkoholu, benzilalkoholu, benzoātus, fenoksietanolu, PEG, parabēnus, ftalātus utt., kas var izraisīt ādas kairinājumu vai negatīvu ietekmi uz endokrīno sistēmu. LABRAINS izmanto saudzīgas aktīvās vielas, mūsu kosmētikā jūs neatradīsiet fosfātus, sulfātus (SSL, SSV un pat tādus dabiskos atvasinājumus kā nātrija kokosulfāts).

Mēs neizmantojam zinātniski pretrunīgas sastāvdaļas – sintētiskās pildvielas, ģenētiski modificētas (ĢM) sastāvdaļas, ģenētiski izstrādātas (GE) sastāvdaļas, mākslīgās krāsvielas, alergēnus saturošas smaržvielas, ķīmiskos saules aizsargfiltrus, minerāleļļas, BHA (butilēts hidroksianizols); etanolamīnus un etoksilētas sastāvdaļas, uzskaitītus alergēnus (piemēram, limonēns, linalols).

“LABRAINS” kosmētika ir 100% vegāniska un nesatur dzīvnieku izcelsmes sastāvdaļas. Mūsu zīmola filozofija ir balstīta uz ilgtspējas pamatprincipiem. Mēs izmantojam rūpīgi atlasītas dabiskās sastāvdaļas, tostarp dadža ekstraktu, jūras brūnaļgu ekstraktu, dzērveņu sēklu eļļu, sūnu ekstraktu, salmenes ziedu un kadiķa ekstraktu, kā arī kūdras ekstraktus.
“LABRAINS” piedalās zinātniskos projektos un veic pētījumus, lai piedāvātu klientiem ar vien labākus risinājumus ādas veselības veicināšanai. Tā kā produktu sastāvs ir dabīgs, “LABRAINS” produktus var izmantot ikdienā visa ģimene.

Mūsu stāsts sākās brīdī, kad mūsu vēlmes un vajadzības savienojās ar iespējām. Laikā, kad kompetence apvienojumā ar mūsu kapacitāti ļāva pieņemt drosmīgu lēmumu un doties nezināmajā: sava kosmētikas zīmola izveidē, lai varētu tapt “LABRAINS” – Latvijā radīts eko kosmētikas un ādas kopšanas produktu zīmols, kas piedāvā inovatīvus, videi draudzīgus augstas kvalitātes produktus rozācijas simptomu atvieglošanai un ikdienas ādas kopšanai.

https://labrains.eu/lv
https://www.facebook.com/Labrains/
https://www.instagram.com/labrains/
https://www.youtube.com/@labrains
https://www.linkedin.com/company/labrains-natural-dermocosmetics/mycompany/

631600705_13799.jpg
52175324_13799.jpg
886504582_13799.jpg