Plaša ekspozīcija un nozīmīgas profesionālās konferences – noslēgusies izstāde “Medbaltica 2023”!


Septembrī Ķīpsalā norisinājās 16. starptautiskā medicīnas izstāde “Medbaltica 2023”, kas vienkopus pulcēja tūkstošiem nozares profesionāļu, medicīnas produkcijas ražotāju un uzņēmumu no 11 valstīm.

Izstādē piedalījās 138 dalībnieki no 11 valstīm – Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Čehijas, Itālijas, Ķīnas, Rumānijas, Somijas, Ukrainas, Ungārijas un Vācijas. Tostarp bija daudzi uzņēmumi, kas “Medbaltica” piedalījās pirmoreiz. Ar jaunāko izstādes dalībnieku piedāvājumu zobārstniecībā, rehabilitācijā, fizioterapijā, medicīnas tehnoloģijās un veselības aprūpē iepazinās 9732 apmeklētāji. Profesionālo ekspozīciju papildināja preces veselīgam, aktīvam dzīvesveidam un veselības uzlabošanai ikvienam.

Vienlaikus ar izstādi divās dienās Ķīpsalā notika rekordliels pasākumu skaits, kopā 16, – divi semināri un 14 konferences nozares profesionāļiem! Visplašāk, ar četrām konferencēm, pārstāvēta bija zobārstniecības nozare. Notika arī divas Latvijas Ārstu biedrības starpdisciplinārās konferences, Latvijas Ginekologu un dzemdību speciālistu asociācijas konference, Latvijas Māsu asociācijas konference, Latvijas Ārstu rehabilitologu asociācijas konference, Latvijas Fizioterapeitu asociācijas konference, Latvijas Farmaceitu biedrības konference un Latvijas Diētas un uztura speciālistu asociācijas konference. Pirmoreiz Ķīpsalā notika arī Latvijas Lauku ģimenes ārstu asociācijas konference. Lai iepazītos ar aktualitātēm, ikgadēji Ķīpsalā Veselības aprūpes darba devēju asociācijas rīkotajā konferencē tikās arī ārstniecības iestāžu vadītāji.

Nākamā medicīnas izstāde “Medbaltica” norisināsies 2024. gadā divas dienas, no 19. līdz 20. septembrim, Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā.


Izstādi “Medbaltica” rīko Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrība BT 1.