“SIROWA Rīga” – Jūsu inovāciju partneris zobārstniecībā!


AS "SIROWA Rīga" gaidīs Jūs savā stendā, lai iepazīstinātu ar zobārstniecības nozarē plaši pazīstamu ražotāju iekārtām un precēm, kurām izstādē “MedBaltica 2023” būs īpaši draudzīgs piedāvājums!

 
Izstādē AS "SIROWA Rīga" Jūs iepazīstinās ar "Biodentine® XP" – jaunu dentīna atjaunošanas sistēmu. Šis materiāls ir unikāls, jo apvieno visu vienā. Pilnībā aizstāj dentīnu, nodrošinot vieglāku un uzlabotu ikdienas pieredzi no produkta sagatavošanas līdz tiešai ievietošanai zobā. "Biodentine" satur augstas tīrības pakāpes, monomērus nesaturošas minerālvielas un ir ļoti bioloģiski saderīgs. Biodentīns nav toksisks pulpas šūnām un rada labvēlīgus apstākļus celulozes vitalitātes saglabāšanai, pārklājot ar zobu kompozītmateriālu sendviča tehnikā, tādējādi samazinot pēcoperācijas jutīguma risku.
 
Aicinām 21.09.2023. plkst. 12.00 un plkst. 15.15 apmeklēt AS "SIROWA Rīga" stendu, lai klātienē piedalītos prezentācijā un praktiskā iepazīšanās sesijā darbam ar "Biodentine® XP" sistēmu!

Digitālās zobārstniecības un tehnoloģiju piekritējiem AS "SIROWA Rīga" izstādē piedāvās iespēju praktiski izmēģināt intraorālā skenera "iTero Element™" jaudu.

Uzlabojiet savus klīniskos rezultātus, prakses efektivitāti un izaugsmi, kā arī nodrošiniet neaizmirstamu pacientu pieredzi, izvēloties jaunākās paaudzes intraorālo skeneri un attēlveidošanas sistēmu "iTero Element™". Šī iekārta ir unikāla, jo dažu minūšu laikā palīdz iegūt reālistisku pacienta potenciālā turpmākā smaida vizualizāciju, kas lieti atvieglo darbu un samazina pacienta atrašanās laiku kabinetā. Iekārta aprīkota ar vairākiem tehnoloģiskiem jaunumiem, piemēram, tuvo infrasarkano tehnoloģiju (NIRI), kura palīdz noteikt kariesu. 2021.gadā veiktais pētījums apliecina, ka "iTero Element™" 5D attēlveidošanas sistēmu ievērojamās priekšrocības kā palīglīdzeklis starpproksimālā kariesa noteikšanā un uzraudzībā, tika atklāta tehnoloģija, kura ir salīdzināma ar sakodienu rentgena stariem (BWX), palīdzot atklāt un diagnosticēt starpproksimālos kariesa bojājumus.

Speciālistiem, kuriem ir svarīgs estētiskais rezultāts un bioloģiskie ieguvumi, AS "SIROWA Rīga" stendā būs iespēja iepazīties ar "MIS IMPLANTS TECHNOLOGIES" jaunākajiem C1 koniskā savienojuma implantiem.
 
"MIS" C1 Implant ir spēcīgs spēlētājs "MIS" koniskā savienojuma implantu piedāvājumā un ir daudzpusīgs risinājums visām klīniskajām indikācijām. Šī vienkāršā, precīzā, pārbaudītā implantu sistēma tika izstrādāta ar konisku savienojumu, kas optimizē bioloģiskos ieguvumus un estētiskos rezultātus. C1 divu vītņu dizains palielina BIC (Bone to Implant Contact) visā implanta korpusā un nodrošina drošu un kontrolētu ievietošanas ātrumu. Ar savu konisko saknes formas ģeometriju C1 ir konstruēts tā, lai nodrošinātu augstu primāro stabilitāti un piedāvātu labāko izvēli dažādiem klīniskiem gadījumiem un protokoliem. C1 implantu sistēma ietver dažādus ieliektus izvirzīšanas profila abatmentus. Šis abatmenta profils tika izveidots, lai dotu vairāk vietas mīksto audu ieaugšanai. Zeltītie abatmenti samazina atspīdumu caur smaganām; tas nodrošina uzlabotus estētiskus rezultātus plānā smaganu vidē.

Apmeklējiet AS "SIROWA Rīga" stendu un saņemiet līdz šim nebijušus cenu piedāvājumus!

• "ZUMAX" individuāli pielāgojamajām dentālajām lupām – 950 EUR (iepriekš 1100 EUR).
• "ZUMAX" universālajām dentālajām lupām – 550 EUR (iepriekš 750 EUR).
• Pasūtot 2 iepakojumus "SEPTODONT Canal + Cream" gelu sakņu kanālu apstrādei, saņem 30 % atlaidi!
• Pasūtot "SEPTODONT Septocal" LC gaismā cietējošo materiālu oderēm dziļās kavitātēs, dāvanā saņem "SEPTODONT Parcan N" attīrītu hipohlorīda šķīdumu 30 EUR vērtībā!
• Pasūtot "SEPTODONT Biodentine" kapsulu komplektu, saņem dāvanā "TRUSARDI Donna" parfirmēriju!
• Visiem "iTero" intraorālajiem skeneriem – 1000 EUR atlaide!
• Speciālie piedāvājumi jaunākajiem" MIS" C1 koniskā savienojuma implantiem.

AS "SIROWA Rīga" ir izveidota 1993. gadā un ir daļa no "SIROWA GROUP" koncerna, kas pārstāvēta 12 valstīs. "SIROWA GROUP" jau gandrīz 30 gadus nodarbojas ar skaistumkopšanas un medicīnai paredzētu produktu tirdzniecību, nodarbinot vairāk nekā 500 darbinieku. "SIROWA" pārstāv vairāk nekā 80 dažādus produktu portfeļus un ir viena no vadošajām kompānijām skaistumkopšanas un medicīnas nozarē.

Lai saņemtu individuālu pieeju un iespēju prezentēt produktus klātienē, rakstiet uz e-pastu: dental@sirowa.com, vai piesakieties telefoniski: +371 26223329.
Informācija par "SIROWA Rīga" organizētajiem zobārstniecības nozares pasākumiem, kā arī pieteikšanās ir pieejama mājaslapā: www.infozobarstiem.lv

307061485_12948.jpg
546990064_12948.jpg
451236521_12948.jpg
1853776944_12948.jpg