RFF stendā varēs nogaršot jaunos, Latvijā radītos vitamīnu šotus!


AS “Rīgas Farmaceitiskā fabrika” (RFF) stendā medicīnas izstādē “Medbaltica 2023” būs iespēja degustēt jaunos, Latvijā radītos vitamīnu šotus skaistumam, imunitātei un enerģijai:


• "Beauty Shots" ādas, matu un nagu veselībai ar kolagēnu;
• "Immunity Shots" imunitātei un organisma aizsardzībai;
• "B Complex Shots" nervu sistēmas stiprināšanai un enerģijas atjaunošanai.

Tāpat izstādes dalībnieki varēs iepazīt un nogaršot RFF zīmola "Dr. Pakalns" augu izcelsmes sīrupus un balzamus elpceļu veselībai.

Viens no lielākajiem augu valsts ārstniecisko līdzekļu ražotājiem Baltijā – AS “Rīgas Farmaceitiskā fabrika” – būs pārstāvēts medicīnas izstādē “Medbaltica 2023”, un piedāvās apmeklētājiem gūt unikālu pieredzi, iepazīstot mūsu galvenos dabiskas izcelsmes produktus – bezrecepšu zāles un uztura bagātinātājus elpceļu veselībai, enerģijai un imunitātei, kā arī miegam un mieram.Uz tikšanos RFF stendā!

AS “Rīgas Farmaceitiskā fabrika” misija ir palīdzēt cilvēkiem, radot produktus, kas apvieno dabu un zinātni. RFF ir vairāk nekā 70 gadu pieredze farmaceitisko preparātu ražošanā. Ārstniecības līdzekļi, kuru receptūrā ietilpst ārstniecības augu drogas vai to vielas, veido ap 80 % no RFF produkcijas. Ražošanā tiek ievēroti Eiropas Savienības GMP sertifikāta augstie kvalitātes standarti.