“GP Nord” iepazīstinās ar jaunumiem Latvijas tirgū: klīnisko uzturu, paštestiem un pēcoperācijas apģērbiem


Zāļu lieltirgotava “GP Nord” izstādē “Medbaltica 2023” piedāvā iepazīties ar “Nutrego” –  lietošanai gataviem klīniskā uztura dzērieniem (īpašiem medicīniskiem nolūkiem paredzēta pārtika), kas ir piemērota dažādām uztura vajadzībām. Izstādes apmeklētāji varēs iepazīt plašu mājās lietojamu veselības testu klāstu “Testera”, sākot ar vitamīna līmeņa noteikšanu līdz auglības pārbaudei. Tiem, kas plāno pēcoperācijas aprūpi, uzņēmums piedāvās atklāt “Maam” uzticamos un efektīvos kompresijas apģērbus.

“GP Nord” izstādē īpašu uzmanību pievērsīs saviem aktuālākajiem izplatītajiem produktiem – "Nutrego”, “Testera” un “Maam”.


"Nutrego" produktu portfelis ietver augstas kvalitātes klīniskā uztura produktus ar precīzi definētām sastāvdaļām, kas palīdz dažādu veselības stāvokļu un slimību gadījumos. "Nutrego" klīniskais uzturs ir paredzēts gados vecākiem pacientiem un pacientiem ar onkoloģiskām slimībām, tiem, kuriem ir ēšanas traucējumi, pirms operācijām un pēc kuņģa un zarnu trakta operācijām. "Nutrego" ir pieejami arī aptieku tīklos. "Nutrego" klīniskā uztura produktiem ir precīzi definēts sastāvs, tāpēc tie var palīdzēt dažādu veselības stāvokļu un slimību gadījumos. Tos var izmantot gan kā pilnvērtīgu, gan kā papildu uzturu. Lietošanai gatavu dzērienu forma padara tos ērti lietojamus. Tie tiek piedāvāti ar dažādām garšām – vaniļas, šokolādes, riekstu, kapučīno, aprikožu, meža zemeņu. Būtiska "Nutrego" klīniskā uztura sastāvdaļa ir augstākās kvalitātes piena olbaltumvielas – sūkalas. Visi produkti ir bez glutēna un nesatur laktozi. Tāpēc "Nutrego" ir piemēroti pacientiem, kuri ir jutīgi vai alerģiski pret piena cukuru. Galvenokārt pateicoties sastāvam, kas bagātināts ar plašu vitamīnu un minerālvielu klāstu, produkti ir labi panesami un viegli sagremojami, lietojot tos neregulāri un arī kā uztura bagātinātāju visas dienas garumā.

“Testera” ir mājās lietojamu veselības paštestu sērija.
To priekšrocības: ērtums, pieejamība, konfidencialitāte, cena, paškontrole, tūlītēja atgriezeniskā saite, skrīnings, laika ietaupījums, agrīna atklāšana. 
Testera produktu klāstā ietilpst:
• D vitamīna noteikšanas tests – ērti un ātri noteikt D vitamīna līmeni organismā; • feritīna noteikšanas tests – viegli uzzināt dzelzs līmeni organismā ar vienkāršu un efektīvu testu; • H. pylori antigēnu tests – ātri noteikt Helicobacter pylori klātbūtni kuņģī, kas var būt saistīta ar dažādām kuņģa veselības problēmām; • FOB slēptās asiņošanas tests – agrīna asiņošanas pazīmju noteikšana zarnās, kas var palīdzēt agrīni atklāt dažādas zarnu slimības; • ovulācijas tests – noteikt ovulācijas laiku, ja tiek plānota grūtniecība vai ir vēlme veikt efektīvu kontracepcijas kontroli; • grūtniecības tests – ātri un precīzi noteikt, vai ir iestājusies grūtniecība; • menopauzes (FSH hormona) tests – noskaidrot, vai tuvojas menopauze;
• vīriešu auglības noteikšanas tests – palīdz novērtēt vīriešu reproduktīvo veselību un auglību.

"Maam" kompresijas apģērbi jums palīdzēs justies komfortabli un atvieglos pēcoperāciju periodu pēc dažāda veida un jebkuras ķermeņa daļas plastiskajām operācijām, vēdera trūces operācijām, kā arī pēcdzemdību periodā. Mūsu piedāvājumā ir vairāk kā 75 augstas kvalitātes pēcoperāciju apģērbu modeļi katra cilvēka vajadzībām. Vairāk: www.maam.lv

SIA “GP NORD” ir Latvijas zāļu lieltirgotava, kas specializējas nereģistrēto medikamentu, klīniskā uztura produktu, pēcoperācijas apģērba un paštestu piegādē.

“GP Nord”
https://www.facebook.com/GPNord
https://www.instagram.com/gp_nord/
https://www.instagram.com/maam.latvia/
https://www.linkedin.com/company/gpnord

409556247_12820.jpg
2084841840_12820.jpg
169513469_12820.jpg
733476305_12820.jpg
48787089_12820.jpg