“GoldBerg & CO” demonstrēs jaunumus zobārstiem un piedāvās atlaides


"GoldBerg & CO izstādē “Medbaltica 2023” piedāvās plašu zobārstniecības materiālu sortimentu. Būs iespaidīgas atlaides un īpaši piedāvājumi tikai izstādes apmeklētājiem! Uzņēmums prezentēs jaunumus, un ikviens apmeklētājs varēs laimēt pārsteiguma balvas. Kompānijas "GoldBerg & CO" produkcija atšķiras no citiem piedāvājumiem tirgū, kas ļauj jums piedāvāt eksluzīvus materiālus par izdevīgām cenām.

"GoldBerg&CO" stendā varēsiet aplūkot un iegādāties produkciju un veikt pasūtījumus no piegādātāju katalogiem. "GoldBerg&CO" kā oficiālais izplatītājs ar līgumsaistībām piedāvās jums iespaidīgas atlaides "Humanchemie" GmbH produkcijai, tajā skaitā plaši pazīstamajam produktam "Tiefenfluorid". Izstādē iepazīstināsim ar savu jauno sadarbības partneri "Isodent" (Somija) – eko skalošanas līdzekļu ražotāju, "SMI" (Beļģija), kas piedāvā augstas kvalitātes ķirurģiskos materiālus, un "GreKoDental" (Vācija), kura piedāvājumā ir plašs matricu un koka ķīlīšu sortiments. Varēsiet iepazīt arī daudzveidīgu augstas kvalitātes "SOCO" endofaiļu, turbīnu uzgaļu un urbuļu klāstu. Un vēl viens jauns partneris –"Microdont" (Brazīlija), kura piedāvājumā ir pulēšanas pastas, lentes un diski.

"GoldBerg & CO" ir zobārstniecības materiālu vairumtirdzniecības uzņēmums, kuram ir svarīga produktu kvalitāte un profesionāla klientu apkalpošana. Kompānija turpina savu preču sortimenta paplašināšanu, kas ļauj mums vēl kvalitatīvāk un pilnvērtīgāk nodrošināt ārstus ar nepieciešamajiem materiāliem klīnikas vajadzībām.

SIA "GoldBerg&CO"

Tel.nr. +37129616870
Tel.nr. +37126425241

info@goldberg.lv
www.goldberg.lv
www.facebook.com/Humanchemie