“Arbor Medical Korporācija” izstādē piedāvās vairākus jaunumus Baltijas tirgū!


Arbor Medical Korporācija SIA izstādē piedāvās vairākus jaunumus Baltijas tirgū - Dermalight 80 UV starojumu lampu dažādu ādas slimību ārstēšanai, bērnu inhalatoru-nebulaizeru NEBUJUNIOR®, HumaSens 2.0 Plus multiparametru sistēmu  ātrai un precīzai glikozes, kopējā holesterīna un urīnskābes noteikšanai, kā arī Hippocor™ Smiltsērkšķu sēklu eļļa/uztura bagātinātāju.

Dermalight 80 ir UV starojumu lampa, kura paredzēta dažādu ādas slimību ārstēšanai, kā piemēram, psoriāze, vitiligo (pigmetācija), neirodermatītam. Komplektā ietilpst ķemmes uzgalis (galvas ādas ārstēšanai), taimeris un UV staru aizsargbrilles. Dermaligt ir viegli kopjams un tīrāms.(Ražots- Vācijā).


Bērnu inhalators- nebulaizers NEBUJUNIOR® zāļu piegādes ierīce, ar kuras palīdzību zāles no šķidra stāvokļa tiek pārvērstas miglas formā. Tādējādi tiek nodrošināts mikroskopisku daļiņu izmērs, kas var sasniegt ne tikai augšējos elpceļus, bet arī plaušas un pat alveolas tādos saslimšanu gadījumos kā astma, cistiskā fibroze, hroniska obstruktīva plaušu saslimšana, sauss klepus un citas elpceļu un plaušu saslimšanas.
Komplektā ietilpst: 
  • nebulaizers;
  • pieaugušā sejas maska;
  • bērnu sejas maska;
  • iemutis;
  • caurule
HumaSens 2.0 Plus multiparametru sistēma ātrai un precīzai glikozes, kopējā holesterīna un urīnskābes noteikšanai. Nepieciešams tikai neliels kapilāro asiņu paraugs, lai dažu sekunžu laikā iegūtu laboratorijas precizitātes rezultātus.
 
Nav nepieciešama vēnas punkcija un izpaliek rezultātu gaidīšana no laboratorijas. Ātri, precīzi un ticami kopējā holesterīna, glikozes un urīnskābes rezultāti tieši Jūsu kabinetā vai pie pacienta gultas! Nosakāmie parametri: glikoze, kopējais holesterīns, urīnskābe.

Uztura bagātinātājs Tavai veselībai un labsajūtai - augstvērtīgā Hippocor™ smiltsērkšķu sēklu eļļa kapsulās (Omega 3,6,9). Smiltsērkšķī koncentrējas dažādas dabas bagātības, tie veicina organisma imūnsistēmas darbību un kardiovaskulāro veselību. Viena kapsula atbilst aptuveni 50 gramiem svaigu smiltsērkšķu ogu. Hippocor™ Smiltsērkšķu sēklu eļļa/uztura bagātinātājs sastāvā ir 90% nepiesātinātās taukskābes, no kurām 75% ir polinepiesātinātās taukskābes (linolskābe un alfa-linolēnskābe) un 15% mononepiesātinātās taukskābes (oleīnskābe).10% piesātinātās taukskābes (palmitīnskābe un steraīnskābe). Papildus tam, smiltsērkšķu sēklu eļļa sastāvā ir vitamīns E (alaf-tokoferols) 85 mg/100g, kā arī fitosteroli 1000mg/100g no tiem beta-sitosterols 750 mg/100g.
 
Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu. Lietošana: 2 kapsulas dienā, ieteicams ar glāzi ūdens. Var lietot abas kapsulas vienlaicīgi. Ieteicams produktu lietot 30 dienas.


Arbor Medical Korporācija SIA ir viena no lielākajām medicīnas kompānijām Latvijā un apkalpo teju ikvienu medicīnas iestādi Baltijas valstīs. Uzņēmuma pamatnodarbošanās veids ir augstvērtīgas medicīnas tehnikas tirdzniecība un serviss. Pagājušajā gadā Arbor Medical Korporācija svinēja savu 20.pastāvēšanas jubileju. 2022.gada 18.novembrī uzņēmums ieguva Latvijas Darba devēju konfederācijas apbalvojumu “Labākais darba devējs tirdzniecības nozarē 2022”.
 www.arbor.lv
Facebook: www.facebook.com/arbormedical814952351_12041.jpg
158544206_12041.jpg
239198422_12041.png
2014054986_12041.jpeg