“Tonus Elast” iepazīstinās ar jauno AIR muguras jostu kolekciju un plašo produkcijas klāstu


TONUS ELAST stendā izstādes “Medbaltica 2022” apmeklētāji varēs iepazīties ar uzņēmuma ražotajiem produktiem - muguras balsta jostām, grūtnieču jostām, kompresijas zeķēm un zeķubiksēm, locītavu saitēm, ortozēm un citiem izstrādājumiem.
Interesentiem būs iespēja saņemt konsultācijas un iegādāties TONUS ELAST produktus ar atlaidi.

TONUS ELAST, piedaloties izstādē, sniegs apmeklētājiem iespēju uz vietas redzēt produktus, novērtēt dizainu un pataustīt materiālus, pārliecinoties par produktu augsto kvalitāti. TONUS ELAST iepazīstinās ar galvenajām produktu grupām – kompresijas zeķēm, muguras jostām, korektoriem un ortozēm. Šī būs unikāla iespēja pārliecināties, ka TONUS ELAST Soft līnijas kompresijas zeķes un zeķubikses pavisam noteikti var pretendēt uz pasaulē mīkstāko kompresijas zeķu statusu, laužot novecojušu viedokli, ka kompresijas zeķes ir cietas, nepatīkamas un var radīt diskomfortu valkājot.
 
TONUS ELAST piedāvājums būs īpaši saistošs ginekologiem, fizioterapeitiem un rehabilotologiem, jo uzņēmuma produktu klāstā ietilpst izstrādājumi, kas ir aktuāli tieši šo speciālistu pacientu veselībai un komfortam.
 
Apmeklētājiem tiks nodrošināta iespēja iegādāties TONUS ELAST populārākos produktus ar īpašu, tikai izstādei paredzētu atlaidi, iepazīties ar jauno AIR muguras jostu kolekciju, kā arī saņemt informāciju un atbildes uz sev interesējošiem jautājumiem.

TONUS ELAST ir Latvijas uzņēmums Liepājas pusē, kas ražo medicīniskos elastīgos izstrādājumus cilvēku veselības un labsajūtas veicināšanai. Ar liepājniekiem raksturīgo spītu un apņēmību, uzņēmums darbojas jau no 1995. gada, un šodien ir savas jomas eksperts, kas uzkrājis neatsveramu pieredzi, nemitīgi pilnveidojoties, attīstoties un sadarbojoties ar mediķiem. Visi izstrādājumi ir laboratoriski testēti, starptautiski sertificēti, un to efektivitāti atzīst pasaules līmeņa autoritātes medicīnas jomā. TONUS ELAST ir viens no lielākajiem medicīnisko elastīgo preču ražotājiem Ziemeļeiropā, uzņēmuma apgrozījums ir 10 miljoni gadā, un produkcija tiek eksportēta uz vairāk nekā 40 pasaules valstīm.

www.tonuselast.com
www.facebook.com/tonus.elast.sia142064307_12039.jpg
1568350334_12039.jpg
1610254586_12039.jpg
613101889_12039.jpg