"Meditec" – IS risinājumi veselības aprūpes iestādēm un speciālistiem


Uzņēmuma "Meditec" pārstāvji izstādē "Medbaltica 2022" pastāstīs par informācijas sistēmas Ārsta Birojs sniegtajām iespējām veselības aprūpes iestādēm un tās darbiniekiem, kā arī pacientu portāla eVeselībasPunkts lietošanas priekšrocībām pacientiem.

Ārsta Birojs (AB) ir visaptveroša, integrēta informācijas sistēma, kas ir paredzēta visu slimnīcas vai veselības aprūpes iestādes darbības aspektu pārvaldīšanai. AB veselības aprūpes profesionāļiem palīdz pārvaldīt darba plūsmu, ilgtermiņā ļaujot ietaupīt laiku, samazinot veselības aprūpes darbinieku noslodzi, kā arī automatizējot ikdienā veicamos darbus.

 
eVeselībasPunkts (eVP) ir pacientu portāls, kas nodrošina iespēju pacientiem veikt elektroniskus pierakstus uz iestādes publicētajiem pieraksta laikiem (pieraksts ielasās iestādes ārsta kalendārā automātiski), tāpat eVP nodrošina iespēju izmantot telemedicīnas (video) konsultācijas starp ārstu un pacientu, kā arī veikt medicīnisko pakalpojumu priekšapmaksu, pacienta dokumentu apmaiņu ar iestādi (veselības dokumenti)

"Meditec" ir viens no vadošajiem veselības aprūpes nozares informācijas tehnoloģiju izstrādātājiem valstī ar vairāk nekā 20 gadu darba pieredzi un vairāk nekā 80 realizētiem nacionālas nozīmes E-veselības projektiem.
 
"Meditec" ir specializējušies informācijas sistēmu risinājumu izstrādē veselības aprūpes iestādēm, sākot no vienkāršiem finanšu uzskaites instrumentiem ģimenes ārstiem, līdz šauri specializētām sistēmām Universitāšu slimnīcām. Sadarbībā ar partneriem esam uzlabojuši un turpinām optimizēt veselības aprūpes sistēmu Latvijā, padarot to pieejamu ikvienam.

www.meditec.lv
Facebook.com:
www.facebook.com/Meditec.lv https://www.facebook.com/eVeselibasPunkts.lv
Linkedin:
https://lv.linkedin.com/company/meditec-ltd1042966792_12038.png
814658003_12038.png
180051514_12038.png
1928160566_12038.png