“GoldBerg&CO” demonstrēs jaunumus un piedāvās atlaides


"GoldBerg&CO izstādē “Medbaltica 2022” piedāvās plašu zobārstniecības materiālu sortimentu. Jūs sagaidīs iespaidīgas atlaides un īpaši piedāvājumi tikai izstādes apmeklētājiem. Uzņēmus prezentēs savu jaunumus, kā arī būs iespējams laimēt pārsteiguma balvas. "GoldBerg&CO" kompānijas produkcija atšķiras no citiem piedāvājumiem tirgū, kas ļauj jums piedāvāt eksluzīvus materiālus par izdevīgām cenām.


"GoldBerg&CO" stendā varēsiet aplūkot un iegādāties produkciju un veikt pasūtījumus no piegādātāju katalogiem. "GoldBerg&CO" kā oficiālais dīleris ar līgumsaistībām, piedāvās Jums iespaidīgas atlaides "Humanchemie" GMBH produkcijai, tajā skaitā plaši pazīstamajam Tiefenfluorīdam. Iepazīstinās ar savu jauno sadarbības partneri SMI (Beļģija), kas piedāvā augstas kvalitātes ķirurģiskos materiālus, kā arī varēsiet iepazīties ar uzņēmuma plašo matricu un koka ķīlīšu piedāvājumu. Jūs sagaida plašs augstas kvalitātes SOCO endofaiļu, turbīnu uzgaļu un urbuļu klāsts. Uzņēmums iepazīstinās arī ar Walser matricu sistēmu.
"GoldBerg&CO" stendā varēsiet aplūkot un iegādāties produkciju un veikt pasūtījumus no piegādātāju katalogiem . 

"GoldBerg&CO"  ir zobārstniecības materiālu vairumtirdzniecības uzņēmums, kuram ir svarīga produktu kvalitāte un profesionāla klientu apkalpošana. Kompānija turpina savu preču sortimentu paplašināšanu, kas dod mums iespēju vēl kvalitatīvāk un pilnvērtīgāk nodrošināt ārstus ar nepieciešamajiem materiāliem klīnikas vajadzībām.

SIA "GoldBerg&CO" 
Tel.nr. +37129616870
Tel.nr. +37126425241

info@goldberg.lv
www.goldberg.lv
www.facebook.com/Humanchemie/1302540371_12034.jpg