“Beauté Pacifique” piedāvā ultraskaņas ādas diagnostiku un jaunāko “Symphonique 45+” kosmētiku ar lielāko A-vitamīnu koncentrāciju


Dāņu dermokosmētikas zīmols “Beauté Pacifique” pirmo reizi Baltijā izstādē “Medbaltica 2022” prezentēs savu jaunāko šedevru – kosmētikas līniju “Symphonique 45+” ar sešām dažādām A-vitamīnu formām. Interesentiem būs iespēja veik ādas diagnostiku ar “DermaScan”, kas nosaka ādas stāvokli, kā arī ādas anti-age produktu un procedūru iedarbību.

“Beauté Pacifique” garantē lielāko A-vitamīnu koncentrāciju kosmētikā! To iesaka arī Dr. Annas Bērziņas ādas klīnika, Lāzerplastikas klīnika un citi Latvijas un pasaules zināmākie dermatologi.

Beauté Pacifique: ”Mēs jums nestāstīsim, cik labi ir mūsu krēmi! Mēs parādīsim, ko tie spēj izdarīt!” (Pirms un pēc rezultāti ir redzami ar ultraskaņas ādas diagnostikas ierīci “DermaScan” (Dānija))

Stendā visas izstādes dienas būs sastopami zīmola labākie speciālisti Baltijas valstīs, kas konsultēs un ieteiks piemērotāko kosmētiku. Interesentiem būs iespēja veikt ultraskaņu ādas diagnotiku ar “DermaScan”, kas nosaka ādas stāvokli līdz 3 mm dziļumā zem ādas un saņemt “Beauté Pacifique” speciālista individuāli sagatavotu ādas kopšanas un atjaunošanas programmu. Diagnostikas rezultātos var redzēt epidermas stāvokli, kolagēna šķiedru blīvumu, saules un novecošanās bojājumus.

Turklāt tikai izstādē ierobežotā daudzumā būs pieejami iegādei arī vēl nekur citur neatrodamie “Symphonique 45+” produkti! Visiem pirkumiem vērtīgas dāvanas, sadarbībā ar augstās efektivitātes kosmētikas interneta veikalu www.BePa.lv

https://www.beaute-pacifique.lv
+371 25129149
martins@beaute-pacifique.lv
https://www.facebook.com/bplatvija
https://www.instagram.com/beautepacifique_latvija/1071712529_12030.jpg
680891843_12030.JPG
1296259503_12030.jpg