“Recipe Plus” piedāvā “Medit” skenerus un “Carestream Dental” termogrāfus


“Recipe Plus”, vienīgais oficiālais “Medit” pārstāvis Latvijā, piedāvā “Intra” orālos skenerus no vadošā ražotāja pasaulē. Tostarp ir “Medit i600”, “Medit i700” un “Medit i700w” bezvadu skeneri. Pēdējo varēs arī izmēģināt. Uzņēmums piedāvā arī  galda skenerus laboratorijām “Medit T310”, “Medit T510” un “Medit “T710”. 


Pasūtot skeneri izstādes "Medbaltica 2022" laikā būs īpašs piedāvājums!

“Recipe Plus” ir arī “Carestream Dental” pārstāvis Latvijā.

“Medit” specializējas 3D mērījumu un CAD/CAM risinājumos zobārstniecības klīnikām un laboratorijām, tostarp intraorālajos skeneros, kuru pamatā ir patentētas jaunākās tehnoloģijas. Uzņēmums arī izstrādā platformas risinājumus digitālajai zobārstniecībai, kas atbalsta sadarbības darbplūsmas. Turklāt “Solutionix” līnija piedāvā 3D skenerus un programmatūru rūpnieciskajam tirgum. Uzņēmuma mērķis ir nodrošināt augstākās kvalitātes inovatīvas tehnoloģijas un produktus, lai nodrošinātu visu partneru savstarpēju izaugsmi.

“Recipe Plus”, vadošais medikamentu, zobārstniecības materiālu un iekārtu vairumtirdzniecības uzņēmumā Latvijā! A/S “Recipe Plus” dibināta 1995.gadā, ir strauji augošs uzņēmums, kas nepārtraukti attīstās un meklē jaunas darbības sfēras. A/S “Recipe Plus” gadu gaitā ir kļuvusi par lielāko zāļu lieltirgotavu Latvijā. Kopš 2013.gada Recipe Plus ir vadošais medikamentu, zobārstniecības materiālu un iekārtu vairumtirdzniecības uzņēmumā Latvijā! Apvienojot lieliskas loģistikas spējas ar plašu medikamentu un stomatoloģijas materiālu sortimentu uzņēmums ir spējīgs gan aprīkot stomatoloģijas kabinetus, gan nodrošināt mūsu klientu vēlmes. No 2016.gada “Recipe Plus” atrodas holdinga “Repharm” sastāvā, kas ir Latvijā lielākais ar veselības aprūpi saistītais uzņēmumu tīkls.

www.recipe.lv/lv/1843613472_11986.jpg