Svaiga spirulīna oksidatīvā stresa novēršanai


“SpirulinaNord” izstādē “Medbaltica 2022” piedāvās degustēt un iegādāties funkcionālo pārtiku ar svaigu spirulīnu. Dabisks unikālu antioksidantu komplekss (fikocianīns, hlorofils, karotīni, C un E vitamīni u.c.). Ieteicams oksidatīvā stresa ietekmes mazināšanai.


“SpirulinaNord” produkti satur svaigu, termiski neapstrādātu spirulīnu, jo ir pierādīts, ka no svaigas spirulīnas vērtīgās vielas uzsūcas 4x labāk un netiek zaudēti vērtīgie antioksidanti, salīdzinot ar plaši pieejamajiem kaltētas spirulīnas pulveriem. Īpaši mūsu klienti novērtē patīkamo produktu garšu.

Spirulīna ir mikroalģe, ko sauc arī par superdārzeni, jo dienas deva ir tikai divas ēdamkarotes. Tas ir unikāls bioloģiski aktīvo vielu koncentrāts. Spirulīna praktiski nesatur šķiedrvielas, tāpēc ir īpaši viegli sagremojama un ieteicama kā funkcionālā pārtikas piedeva cilvēkiem, kam šķiedrvielas rada veselības problēmas vai diskomfortu, kam ir nepietiekama apetīte vai citi iemeslu dēļ netiek uzņemta ieteicamā dārzeņu deva.

Klīniskie pētījumi rāda, ka spirulīnai piemīt arī unikāla spēja veicināt izturību anaerobās slodzes laikā, aizkavēt pienskābes izdalīšanos un tā palīdz atjaunoties pēc intensīvas slodzes un traumām. To var saukt par dabīgu un atļautu dopings sportā.
 
Ar klīnisko pētījumu īsiem apskatiem latviešu valodā un atsaucēm uz pilnajiem tekstiem aicinām iepazīties "SpirulinaNord" mājaslapā.

SIA “SpirulinaNord” ir Latvijas zinātnieču Dr.sc.ing. Agneses Stundas-Zujevas un Dr.sc.ing. Kristīnes Veģeres 2019. gadā dibināts uzņēmums. Darbības pamatā ir unikāla tehnoloģija, kas ļauj tropisko mikroaļgģ spirulinu audzēt Latvij.’

IG – spirulina.nord
FB – spirulinanord
www.spirulinanord.lv
info@spirulinanord.eu348846138_11985.jpg
785968175_11985.jpg
7079159_11985.jpg
1519686346_11985.jpg