“Veselības centru apvienība” poliklīnikas piedāvā inovatīvas diagnostikas un ārstēšanas iespējas, un plašu savstarpēji papildinošu pakalpojumu klāstu


Veselības centru apvienība (VCA), kas piedāvā medicīnas pakalpojumus 12 poliklīnikās un 5 doktorātos Rīgā un lielākajās reģionu pilsētās, izstādē “Medbaltica 2022” iepazīstinās ar VCA Neiro klīnikas, VCA poliklīnikas “Pļavnieki”, daudzprofila ķirurģijas klīnikas “AIWA Clinic” un VCA poliklīnikas “Aura” inovatīvajām diagnostikas un ārstēšanas iespējām, kā arī to plašo savstarpēji papildinošo pakalpojumu klāstu.

1. decembrī 
VCA Neiro klīnikas pārstāvji iepazīstinās un interesentiem veiks Latvijā nesen pieejamo unikālo izmeklējumu – bez-briļļu galvas impulsu testu jeb head impulse test (HIT), kā arī motoro izsaukto potenciālu (MEP – motor evoked potential) izmeklējumu. Šie abi testi ir pieejami VCA Neiro klīnikā.

Būs iespēja saņemt neirologu ekspress konsultācijas un veikt HIT testu (vestibulārā aparāta pusloka kanālu funkcijas izmeklējumu). Tas precīzi izvērtē visu sešu pusloka kanālu funkciju un palīdz precizēt galvas reiboņu iemeslu. Būs arī iespēja veikt MEP izmeklējumu. Ar MEP palīdzību var savlaicīgi diagnosticēt galvas smadzeņu, muguras disfunkciju, šis izmeklējums var būtiski papildināt informāciju, ko sniedz galvas smadzeņu un muguras smadzeņu magnētiskās rezonanses izmeklējums. Latvijā šādu diagnostiku veic VCA Neiro klīnikas speciālisti.

VCA poliklīnikas Pļavnieki dienas stacionāra ķirurģe, proktoloģe Dr. Baiba Putniņa iepazīstinās ar jaunās paaudzes diodes lāzeri, ar kuru palīdzību var novērst dažādas proktoloģiskās problēmas īsākā laika periodā, mazāk sāpīgā veidā un ar daudz vieglāku pēcoperācijas periodu.

1. un 3. decembrī 
Daudzprofila ķirurģijas klīnika "AIWA Clinic" prezentēs diagnostikas un ķirurģijas pakalpojumus, endoprotezēšanas, redzes lāzerkorekcijas un kataraktas operāciju piedāvājumus par īpašu cenu. Prezentēs plašo pakalpojumu klāstu ar Latvijā unikāliem pakalpojumiem. 
Ērtākai saziņai un pacientu pierakstīšanai - prezentēsim tālruņa numuru ārstniecības personām.

2. decembrī 
Izstādes laikā tiks prezentētas digitālās dermatoskopijas iespējas VCA poliklīnikā "Aura" - ādas stāvokļa pārbaude ar inovatīvo "Molemax" iekārtu.
Būs pieejamas speciālistu konsultācijas ārstnieciskās un estētiskās dermatoloģijas jautājumos, kā arī VCA poliklīnikā "Dzelzceļš" jaunās dermatoloģijas nodaļas piedāvājumi un jaunāko tehnoloģiju demonstrēšana.
Ērtākai saziņai un pacientu pierakstīšanai - prezentēsim tālruņa numuru ārstniecības personām.

3. decembrī 
VCA poliklīnika Pulss “Veselās acs klīnika” izstādes laikā iepazīstinās ar jaunāko un plašāko oftalmoloģijas lāzeru pakalpojumiem, kas ļauj agrīni diagnosticēt un ārstēt redzi. Speciālisti prezentēs mūsdienīgu iespēju - diennakts acs spiediena mērīšanu mājas apstākļos.
Ērtākai saziņai un pacientu pierakstīšanai - prezentēsim tālruņa numuru ārstniecības personām.

Veselības centru apvienība (VCA) ir viens no lielākajiem privātās veselības aprūpes uzņēmumiem Latvijā. Tas piedāvā medicīnas pakalpojumus Rīgā un lielākajās reģionu pilsētās - Jūrmalā, Liepājā, Daugavpilī, kā arī Bauskā, Talsos, Madonā - 12 poliklīnikās un 5 doktorātos. VCA augsti kvalificētie ārsti un medicīnas personāls sniedz plaša profila ambulatoros pakalpojumus iedzīvotājiem dzīves vai darba vietas tuvumā. VCA speciālisti strādā ar mūsdienīgām un kvalitatīvām medicīnas tehnoloģijām.

Ārstniecības iestādes kods: 0100-64120, 0100-54114

Vairāk:
www.vca.lv
www.aiwaclinic.lv
Ērtāk pierakstīties epoliklinika.lv
Facebook @epoliklinika.lv
TikTok @vca_poliklinika
Instagram: @VCA_poliklinika
Youtube VCAPoliklinika1274452153_11965.jpg
1198570386_11965.jpg
1102963091_11965.jpg
147713257_11965.jpg
1977012556_11965.jpg
1476556754_11965.jpg
857659906_11965.jpg
6418778_11965.jpg