Nāc uz “Doctus” stendu un iepazīsties ar jaunumiem 2023. gadam!


Žurnāls un portāls “Doctus” ir atpazīstams zīmols Latvijas medicīnas un farmācijas mediju vidē jau 25 gadus! Kādas ir efektīvākās terapijas metodes? Kā risināt sarežģītus klīniskos gadījumus? Ko vēstī jaunākās vadlīnijas? Kā īstenot profilaksi? Kā neizdegt, rūpējoties par pacientu veselību? Uz šiem jautājumiem atbildes žurnālā sniedz labākie nozares speciālisti. Žurnālu “Doctus” var abonēt veselības aprūpes profesionāļi: ārsti, farmaceiti un citi, kam ikdiena ir saistīta ar veselības aprūpes pakalpojuma sniegšanu.

 
Ikdienā sekot pasaules un Latvijas medicīnas jaunumiem un piekļūt medicīnas orģinālrakstu arhīvam var arī portālā “Doctus”. Šogad doctus.lv tika atjaunināts, piedāvājot uzlabotu saturu, dizainu un funkcionalitāti.
 
Aicinām savus lasītājus uz “Doctus” stendu – “Medbaltica 2022 laikā “Doctus” stendā būs iespēja abonēt žurnālu par īpašu cenu 2023 gadam. Tāpat gaidām arī sadarbības partnerus, lai dibinātu kontaktus un pārrunātu sadarbību ar mediju medicīnas profesionāļu auditorijai – uzticamu informācijas kanālu (žurnālu un portālu) savas informācijas izplatīšanai.1974213512_11919.jpg
497917765_11919.jpg