"Beauté Pacifique" no Dānijas – avantūra, drosme vai pašpārliecība ?


Vienīgie, tik ļoti drosmīgie, kas pārbauda sava klienta ādu ar DermaScan ultraskaņu ādas diagnostikas ierīci, saglabā rezultātus, un pēc 3 mēnešiem aicina veikt atkārtotu diagnostiku, lai katram parādītu cik būtiski mainās ādas struktūra pēc Beaute Pacifique produktu lietošanas.

Mūsu produkti strādā dermas slānī! Ādas struktūra 3 mēnešu laikā atjaunojās līdzvērtīgi līdz 20 gadus jaunākai ādai. Jau vairākus gadus mūsu produktu augstai efektivitātei tic gan Lāzerplastikas klīnika, gan arī vairāki Latvijas zināmākie dermatologi.

Beauté Pacifique stendā būs zīmola speciālisti, kas iepazīstinās ar ultaskaņu ādas diagnostikas tehnoloģiju, bez-maksas veiks ādas diagnostikas, konsultēs un iepazīstināsim ar produktiem. Iespējams būs arī īpaši izdevīgi iegādāties zīmola efektīvākos ādas kopšanas produktus .

Mēs nestāstīsim cik laba ir mūsu kosmētika! Mēs parādīsim ko tā spēj izdarīt!

Beauté Pacifique kosmētiku ļoti augstu novērtē daudzi Latvijas dermatologi, tai skaitā, arī Lāzerplastikas klīnikas ķirurgs Dr. Valdis Ģīlis

«Klīnikā mēs veicam ādu atjaunojošas lāzerprocedūras, taču bieži pacientam ādas stāvoklis ir tik bēdīgs, ka tās dziļākajos slāņos vairs nav elastīgo šķiedru. Šādos gadījumos mēs iesakam vismaz 4 nedēļas pirms paredzētās ādu atjaunojošās procedūras lietot Beauté Pacifique atjaunojošus A vitamīna esteru krēmus. Un mēs redzam, ka ādas stāvoklis tik tiešām ievērojami uzlabojas visā tās dziļumā.»

Dr. Anna Bērziņa:
"Retinols dažkārt tiek dēvēts par brīnumlīdzekli ādas izskata uzlabošanā. Grūti man tam nepiekrist, jo tas ir viens no retajiem ingredientiem, kura efektivitāte ir pierādīta neskaitāmos zinātniskos pētījumos, apliecinot, ka retinols stimulē kolagēna un elastīna sintēzi ādā, mazinot krunciņas, padarot ādu stingrāku, gludāku, tvirtāku un elastīgāku, kā arī veicinot ādas reģenerācijas procesu, tas izlīdzina ādas toni, mazina poru izmēru un ādas taukošanos. Iemesli, kāpēc Beauté Pacifique Clinical Super3 Booster ir produkts, kuru pati regulāri, periodiski lietoju un rekomendēju lietot saviem pacientiem, ir krēma sastāvs, konsistence un iedarbība. Tajā ir 3 dažādi A vitamīna atvasinājumi, kuru molekulas ietvertas skvalēna liposomās, līdz ar to nerada ādas virsējo slāņu kairinājumu un spēj nokļūt līdz pat dermai, kur stimulē kolagēno un elastīgo šķiedru modelāciju, kā arī veicina visus iepriekš minētos efektus ādā. Krēma bagātīgā konsistence ir ekonomiski izdevīga, jo to nepieciešams uzklāt pavisam nelielā daudzumā uz sejas, kakla un dekoltē ādas."

Vairāk: 
www.beaute-pacifique.lv
https://www.facebook.com/bplatvija
https://www.instagram.com/beautepacifique_latvija/
info@beaute-pacifique.lv1217796186_10647.jpg
391697800_10647.jpg
341773068_10647.jpg
753714123_10647.jpg
1209431462_10647.jpg
423972081_10647.jpeg
1521263536_10647.jpg