“Etolars” piedāvā ājurvēdas ekstraktus, veselīgu pārtiku un vara traukus no Indijas


Augstākās kvalitātes standartizētus ājurvēdas ekstraktus, kvalitatīvu Bestofindia® pārtiku, VedaPulse® aparatūru individuālai Planet Ayurveda™ preparātu un pārtikas piemeklēšanai pacientiem un daudz ko citu jūsu veselībai izstādē “Medbaltica 2020” prezentēs uzņēmums “Etolars”.

Planet Ayurveda™ ājurvēdas ekstrakti profesionāļiem un pieredzējušiem entuziastiem
Izstādes apmeklētāji varēs iepazīties ar augstākās kvalitātes standartizētiem Ājurvēdas ekstraktiem, kas ražoti pēc senās Indijas ājurvēdas zinātnes receptēm veģetārās kapsulās, un ir sertificēti Eiropas savienībā. Planet Ayurveda™ ir profesionālu standartizētu augu ekstraktu ražotājs pēc senām Ājurvēdas receptēm.

Bestofindia® - kvalitatīva pārtika no Indijas
Bestofindia® basmati rīsi, garšvielas un to maisījumi, mango "Alfonso" biezenis un gabaliņi; Soan Papdi saldumi, kuru pamatā ir gī sviests un niedru cukurs. Bestofindia® kokosriekstu un sezama eļļa tiks piedāvāta arī bezmaksas degustācijai. Visus produktus varēs iegādāties vai pasūtīt par īpašu cenu ar atlaidi. Sadarbības partneriem – īpaši nosacījumi.

VedaPulse® - aparatūras-programmatūras pulsa diagnostikas komplekss

Interesentiem būs iespēja uzzināt visu par unikālu datorizētu VedaPulse® pulsa diagnostikas rīku ar īpašu Planet Ayurveda™ līdzekļu atlases moduli, kas paredzēts tradicionālās medicīnas speciālistiem un viņu pacientiem. VedaPulse® palīdz katram pacientam individuāli piemeklēt atbilstošus Planet Ayurveda™ preparātus un pārtikas produktus, ņemot vērā cilvēka individuālo uzbūvi.

VedaPulse®
tehnoloģijas ļauj:
- novērtēt pacientu funkcionālo stāvokli;
- veikt attālinātu pacientu stāvokļa izmaiņu uzraudzību internetā;
- veidot individuālu rehabilitācijas programmu dinamikā.

Interesenti varēs arī izmēģināt ekspresdiagnostiku šajā unikālajā diagnostikas ierīcē

Jūsu veselībai

Uzņēmums piedāvā arī Yogi® Kanthika® Plus dražejas kakla veselībai ar ājurvēdiskiem augiem bez cukura un Chios Masticha sveķus no grieķu ražotāja Mastikas pret Helicobacter pylori (H. pylori), kuņģa čūlas un kuņģa un zarnu trakta problēmas.

CopperWare ™ vara ūdens trauki
Uzņēmums piedāvās arī kvalitatīvus CopperWare ™ vara traukus – pudeles, glāzes u.c. , kas palīdz uzlabotu ūdens kvalitāti (varš un tā joni ir labvēlīgi veselībai). Piedāvājumā būs klasiski vara trauki un trauki, kas gleznoti Meena tehnikā.

Izstādē visus produktus varēs iegādāties vai pasūtīt par īpašu cenu ar atlaidi. Sadarbības partneriem – īpaši nosacījumi.

SIA “ETOLARS” ir:
Indijas ražotāja Planet Ayurveda™ oficiālais pārstāvis Baltijas valstīs.
VedaPulse® oficiālais pārstāvis Latvijā.
Yogi® Kanthika® Plus oficiālais pārstāvis ES.
Chios Masticha oficiālais pārstāvis Baltijas valstīs.
Best Of India® – kvalitatīvi izstrādājumi no Indijas – oficiālais pārstāvis Baltijas valstīs.
CopperWare™ – vara trauki veselībai – oficiālais pārstāvis Baltijas valstīs.

Vairāk:
www.indija.lv
www.PlanetAyurveda.lv
Facebook: www.facebook.com/planetayurvedaLV/
www.mastika.lv
www.Kanthika.lv32675833_10557.jpg
649990541_10557.jpg
1523384768_10557.png
2033370047_10557.png
1751885653_10557.jpg
657410854_10557.jpg