Nāc uz Doctus stendu un iepazīsties ar jaunumiem 2021. gadam!


Žurnāls un portāls Doctus ir atpazīstams zīmols Latvijas medicīnas un farmācijas mediju vidē. To raksturo kvalitatīva, praktiska, aktuāla un interesanta lasāmviela veselības aprūpes profesionāļiem: ārstiem, farmaceitiem un citiem, kam ikdiena ir saistīta ar veselības aprūpes pakalpojuma sniegšanu. 


Žurnāls Doctus iznāk kopš 1997. gada un to izdod SIA izdevniecība Pilatus. Doctus raksturo aktuāli notikumi, jaunākie pētījumi medicīnā, praktiski un vērtīgi medicīnas raksti, kurus gatavo labākie nozares speciālisti, kā arī emocionāli bagāti sabiedrības raksti, kas iepazīstina ar spožām Latvijas medicīnas personībām un vērtīgām pieredzēm.

Aicinām savus lasītājus uz Doctus stenduMedbaltica 2020 laikā Doctus stendā būs iespēja abonēt žurnālu par īpašu cenu 2021. gadam. Tāpat gaidām arī sadarbības partnerus – iespēja dibināt kontaktus un pārrunāt sadarbību ar mediju medicīnas profesionāļu auditorijai – uzticamu informācijas kanālu (žurnālu un portālu) savas informācijas izplatīšanai.578101770_10537.jpg