Ilgtspējīga lietus ūdeņu apsaimniekošana, infiltrācijas un koku stādīšanas sistēmas no “Gumi Mix Group”


Apmeklē izstādi "Māja I 2024" un "Gumi Mix Group" stendā uzzini vairāk par “Hydrorock” ilgtspējīgām lietusūdeņa apsaimniekošanu, infitrācijas un koku stādīšanas sistēmām. 

“Hydrorock” – apstādījumu laistīšanas izmaksu optimizācija līdz 50%.

"GreenBlue Urban" kompakta "SuDS" koku sakņu sistēma "ArborFlow" ir izstrādāta kā efektīvs līdzeklis virszemes ūdeņu noteces pārvaldībai, izmantojot koku bedres. "ArborFlow" ir ideāli piemērota izmantošanai pilsētās, kur ir ierobežota telpa, un tā ievērojami samazina virszemes ūdeņu noteces ātrumu un plūsmas ātrumu pilsētās. Izstrādāts konkrētai sateces baseina platībai, tas var ievērojami palīdzēt sasniegt regulējošo iestāžu noteiktos noteces prasības.
"ArborFlow" ir daudzfunkcionāla sistēma, kas apvieno lietus ūdens savākšanu, lietus ūdens uzkrāšanu, dūņu/šķembu uztveršanu, sakņu kontroli, primāro apūdeņošanu.

Īpašības
Izgatavots no 100% pārstrādātiem materiāliem, integrēts dūņu/šķembu uztvērējs ērtai apkopei sistēmā ietilpst integrēta koku režģa konstrukcija iekšējās virsmas darbojas kā sakņu barjera, integrēta koku apūdeņošanas sistēma.

Priekšrocības
Kompakta montāža, kas ideāli piemērota teritorijām ar ierobežotu vietu, nodrošina augstu plūdu novēršanas un ūdens attīrīšanas līmeni, samazina ūdens noteces plūsmas ātrumu
Pēc izvēles pieejams koku režģu klāsts.

"HYDROROCK" Apraksts/ Funkcijas:

Bez plastmasas: ražošanā un zemē nav plastmasas.

Neprasa apkopi: Nav nepieciešama sanācija, remonts vai nomaiņa virszemes ūdeņi paliek uz vietas: ātrāk atdala tīru lietus ūdeni no kanalizācijas sistēmas.
Ideāls risinājums rekonstrukcijas projektiem: viegli piegriezt un pielāgot formu, kā arī apiet šķēršļus zemē.

Saplēšama moduļu sistēma: Ātra un vienkārša uzstādīšana "Hydrorock" dabiskā ūdens bloki ir ārkārtīgi efektīvs un ilgtspējīgs veids, kā uzglabāt un atdot ūdeni augiem un kokiem, kad tas nepieciešams. Palīdz novērst projekta pārsniegšanu: paredzama, vienkārša un uzticama uzstādīšana.
Uzstādīšana jebkuros laikapstākļos: neietekmē ekstremālas temperatūras.

Lētāk
Mazāks sistēmas izmērs: augsta porainība un efektīva infiltrācija, projekti tiek īstenoti savlaicīgi un atbilstoši budžetam: konfigurējamība nozīmē tūlītējus risinājumus problēmām uz vietas
Izmaksas ir zemākas nekā citas pilnībā uzstādītas sistēmas: samazina rakšanas darbus un līdz minimumam samazina aizbēršanu.
Samazināts personāla skaits: pat lielākos blokus var nest/uzstādīt viens cilvēks.

Drošāka
Mazāki rakšanas darbi: samazināts projekta riska līmenis minimizē un vienkāršo zemes darbus: samazina negadījumu iespējamību
Samazina satiksmi būvlaukumā un ārpus būvlaukuma: mazāk transportlīdzekļu kustības
Noņem darbiniekus no augsta riska zonām: nav nepieciešams veikt dziļu tranšeju rakšanu vai nostiprināšanu ar kronšteiniem

www.gumimix.lv / www.hydrorockbaltics.com

1355234380_13565.jpg
1431008901_13565.jpg
1457283872_13565.jpg
303503749_13565.jpg
1379168514_13565.png
731184038_13565.jpg