"OŠUKALNS": zīmols "O’WOOD" prezentēs jaunu kokmateriālu internetveikalu


Izstādē “Māja I 2024” zīmols "O’WOOD" prezentēs jauno īpaši Baltijas tirgum izstrādāto kokmateriālu internetveikalu www.owood.lv.

Ikvienam interesentam būs iespēja iepazīties ar „OŠUKALNS” ražoto kvalitatīvo terašu, sienas apdares, saunas lāvu, un citu apdares dēļu klāstu, lai uzbūvētu savu labsajūtas oāzi ķermenim un garam.

Stendā katru dienu būs iespējams satikt nozares profesionāļus, saņemt konsultācijas un iepazīt mūsu produktu piedāvātās īpašības un iespējas.

Uzņēmuma produkti ražoti no augstākās kvalitātes Latvijā iegūtas apses un alkšņa, kas paredzēts gan pirts, gan iekštelpu apdarei.
Tāpat piedāvājumā ir plašs termo koksnes klāsts, kas tiek rūpnieciski žāvēts līdz minimālam mitrumam un vēlāk tiek gludi ēvelēts iegūstot nevainojamu spīdumu. Termiski apstrādāti ārējās apdares dēļi kalpo kā lielisks materiāls ārtelpu, fasāžu un terašu apdarei. Termiski apstrādāta materiāla dizainiskās un praktiskās īpašības nodrošina klienta izvēlētā ārtelpas dizaina ilgtspējīgumu un vizuālu unikalitāti.

"OŠUKALNS" uzņēmuma "O’WOOD" ir kokapstrādes zīmols izveidots tepat Latvijā – Jēkabpilī.
SIA „OŠUKALNS” ir 1993.gadā dibināts uzņēmums un tā kokapstrādes nozares pamatdarbība no 1995. gada ir saunas apdares dēlīšu ražošana no lapukoka (apse, melnalksnis) un eksportēšana uz Skandināviju, Amerikas Savienotajām Valstīm, Ķīnu, Taivānu, Itāliju, Vāciju, Vjetnamu un citām valstīm.

Uzņēmumā tiek veikts pilns ražošanas cikls – no augstākās kvalitātes baļķu atlases līdz gatavās produkcijas iepakošanai termoplēvē. Tas dod iespēju pilnībā kontrolēt ražošanas procesu, pasūtījumu izpildes termiņus un nodrošināt produktu kvalitāti, ko ārzemju klienti gan Eiropā, gan ASV un Āzijā atzinuši kā tirgū labāko.

www.owood.lv
www.osukalns.lv
facebook.com/osukalns

1830860408_13562.jpg
2085831102_13562.jpg
1863252263_13562.jpg
1538562014_13562.jpg