“Sila Stils” rada estētiski baudāmu dzīves vidi mūsdienīgiem cilvēkiem


“Sila Stils” komandas pieredzējušie profesionāļi izstādē būs gatavi atbildēt uz jautājumiem par būvniecības procesiem, materiāliem un tehnoloģijām, kas tiek izmantotas, lai nodrošinātu augstāko energoefektivitātes un ilgtspējības standartu. Šī būs lieliska iespēja gan potenciālajiem klientiem, gan nozares profesionāļiem paplašināt savas zināšanas un iegūt jaunu iedvesmu nākamajiem projektiem.

“Sila Stils” izstādes "Māja I 2024" apmeklētājiem piedāvās unikālu iespēju iepazīties ar inovatīviem, energoefektīviem tipveida ēku projektiem, kas ir izstrādāti, ņemot vērā Ziemeļeiropai raksturīgo funkcionalitāti, estētiku un harmoniju ar apkārtējo vidi.

Uzņēmuma speciālisti klātienē dalīsies ar zināšanām par pilnu būvniecības ciklu, sākot no projektēšanas līdz autoruzraudzībai, projektu vadībai, būvniecībai un pēcgarantijas apkalpošanai. Sila Stils” stendā būs iespēja ne tikai apskatīt dažādu projektu vizualizācijas un plānus, bet arī saņemt detalizētu konsultāciju par individuālām būvniecības un dizaina iespējām, kas ļaus labāk izprast, kā “Sila Stils” var palīdzēt realizēt Jūsu sapņu māju.

Uzņēmums “Sila Stils” izstrādā funkcionāli pārdomātus, energoefektīvus tipveida ēku projektus, nodrošinot pilnu būvniecības ciklu (Design&Built) – projektēšanu, autoruzraudzību, projektu vadību, būvniecību un pēcgarantijas apkalpošanu. Sila Stils īpašais rokraksts ir ēku arhitektūra, kuru caurvij Ziemeļeiropai raksturīgā funkcionalitāte, estētika un konteksts ar apkārtējo vidi.

www.silastils.lv
facebook.com/silastilslv

2141671126_13524.png
1781712868_13524.png
1955674990_13524.jpg
1432280644_13524.png