Ilgdegšanas cietā kurināmā apkures katli no “Intra-Serviss”


Izstādes "Māja I 2024" laikā “Intra-Serviss” piedāvās ilgdegšanas cietā kurinamā apkures katlus "STROPUVA", "LIEPSNELE", "EKONOTERM" ,"LIEPSNELE" daudzfunkcionālais granulu katls ar piektās klases (A+) sertifikātu.

Jaunums – tiks prezentēti jauni granulu degli un granulu katls LIEPSNELE PLUS.
Rūpnīcas pārstāvis Latvijā “Intra-Serviss” izstādē prezentē unikālus cietā kurināmā katlus, kuri var lepoties ar īpaši ilgu degšanas režīmu.

Jau deviņpadsmito gadu uzņēmums veiksmīgi ražo malkas kurināmos katlus, kuros kurināmais, kas ielādēts vienā reizē, deg apmēram 30 stundas.

2007. gadā tika uzsākta jaunās paaudzes universālā ilgas degšanas cietā kurināmā katla ražošana. To var kurināt gan ar oglēm, gan ar malku, šķeldu, briketēm, skaidām, kūdras briketēm u.c. Šajā modelī deg arī mitrāka malka. Kurinot ar oglēm, degšanas ilgums ir līdz 7 diennaktīm, kas ir ļoti ērti, ja tiek atstāta māja uz ilgāku laiku.

Pašlaik ir pieejami uzlaboti ilgdegšanas apkures katli "LIEPSNELE", kuriem ir pieejami arī 3 durvju modeļi ar pelnu atvilkti. Šajos modeļos ērti ievietot arī nelielu kurinamā daudzumu un pelnus izņemt ar pelnutrauku, nevis ar šaufelīti, kas samazina putekļu daudzumu iztīrot no pelniem. Līdzīgas funkcijas ir arī "EKONOTERM"  ilgdegšanas apkures katlu modeļiem. "LIEPSNELE" daudzfunkcionālam apkures katlam ar granulu degli ir arī 5. klases sertifikāts ( A+ klases ).

JAUNUMS: izstādē tiks prezentēts jauns granulu deglis un granulu katls "LIEPSNELE PLUS".
Jaunais "LIEPSNELE" pašattīrošais granulu deglis.


"Liepsnele" pašattīrošajam deglim ir automātiska aizdedze, pateicoties kam katls pēc telpas uzsildīšanas var automātiski izslēgties un nepieciešamības gadījumā automātiski aizdegties. Tas būtiski ietekmē patērēta kurināmā daudzuma samazināšanu, īpaši vasarā, ja apkures katls tiek izmantots tikai karstā ūdens sagatavošanai. Uzsildot ūdeni tvertnē katls izslēgsies. Tas atkal ieslēgsies tikai tad, kad būs jāuzsilda karstais ūdens (parastais apkures katls ar padevi strādā nepārtraukti, lai arī tehniskās pieskatīšanas režīmā, bet tomēr patērē kurināmo šajā laikā). Pateicoties degļa automātikai, kurināmais un gaiss katlā tiek dozēti ļoti precīzi, kas nozīmē zemu kurināmā patēriņu.
‘‘Pell‘‘ sērijas degļi ir ierīces, kuru pamatā ir kustīga režģa darbība. Tā ir pārbaudīta un uzticama sistēma degļa attīrīšanai no nogulsnēm un pelniem, kas veidojas sadegšanas procesā.


"LIEPSNELE PLUS" jauns granulu katls
Ekoloģisks (A+) granulu katls ar šneku.


• Ekoloģiskums – biokurināmais,
• Lietderība – līdz 95 proc.
• Ekspluatācijas ērtība – liela kurinamā tvertne.
• Tīra katlutelpa – skaidu granulas.
• Ērtība – automātiskās aizdedzes sistēma, jaudas modulācija.
• Tikai 100 cm augstumā - 15, 20, 25 kW.


"LIEPSNELE PLUS" ir jauns katls granulu katlu tirgū. Šim ekoloģiskajam centrālapkures katlam ir lieliski tehniskie parametri, lieliska lietošanas vienkāršība, tas ir draudzīgs videi un tam ir tīra ekspluatācijas darbība. Deglim ir automātiska aizdedze, pateicoties kam katls pēc telpas uzsildīšanas var automātiski izslēgties un nepieciešamības gadījumā automātiski aizdegties. Tas būtiski ietekmē patērēta kurināmā daudzuma samazināšanu, īpaši vasarā, ja apkures katls tiek izmantots tikai karstā ūdens sagatavošanai. Pēc ūdens uzsildīšanas tvertnē katls pats izslēgsies. Tas atkal ieslēgsies tikai tad, kad būs jāuzsilda karstais ūdens (parastais apkures katls ar padevi strādā nepārtraukti, lai arī tehniskās pieskatīšanas režīmā, bet tomēr patērē kurināmo šajā laikā). Pateicoties degļa automātikai, kurināmais un gaiss katlā tiek dozēti ļoti precīzi, kas nozīmē zemu kurināmā patēriņu.
Šajā katlā ir deglis, kura pamatā ir kustīga režģa darbība. Tā ir pārbaudīta un uzticama sistēma degļa attīrīšanai no nogulsnēm un pelniem, kas veidojas sadegšanas procesā.

Ekspozīcijā varēs iepazīties un saņemt konsultāciju par visiem ilgdegšanas cietā kurināmā katlu modeļiem.

Uzņēmums "Intra" nodarbojas gan ar ražošanu, gan ar tirdzniecību, pārstāv Latvijā dažādu Eiropas valstu rūpnīcas, tādas ka "Stropuva", "LIEPSNELE", "EKONOTERM", "Madas", "Baltur", "Coprim", "Fiorentini", "Plasson", "Pipelife", "Ravetti", "Intergaz", "Weba" un citas.

www.stropuva-veikals.lv

www.intra.lv

Gāzes iekārtas apkurei un tehnoloģiskajām vajadzībām | INTRA

704320835_13470.jpg
627901417_13470.jpg
625483832_13470.jpg
1343302515_13470.jpg