"Knauf" būvniecības sistēmas


"Knauf" izstādē "Māja I 2024" prezentēs dažādas būvniecības sistēmas, kas palīdz vienkāršot plānošanu un būvniecību.

Īpašie piedāvājumi:

1. "FireWin" – ugunsdrošā sistēma

2. "Deco Design Mika" fasādes risinājums – izteiksmīgs apmetums fasādēm un elegantam interjeram

Citas produktu grupas:

"Knauf FireWin" ugunsaizsardzības produktu klāsts ietver plākšņu sistēmas, ugunsaizsardzības krāsu un apmetumu, kā arī speciālos ugunsdrošo blīvējumu materiālus visa veida kabeļiem un caurulēm.
Ar "Knauf FireWin" ugunsaizsardzības materiāliem var izveidot ugunsdrošas sienas un griestus, aizsargāt metāla un dzelzsbetona konstrukcijas, kā arī ugunsdrošo būvkonstrukciju un inženiertīklu šķērsojuma vietu spraugas noblīvēt ar "FireWin" ugunsaizsardzības blīvējumu sistēmām, nodrošinot līdz pat 240 minūšu ugunsaizsardzību.
"Knauf FireWin" ugunsaizsardzības materiāliem ir veikta plaša sertifikācija ar Eiropas tehnisko novērtējumu. Ugunsaizsardzības materiāliem tiek nodrošināta pastāvīga ražošanas procesa kontrole un tie ir marķēti ar CE zīmi.

"Deco Design Mika" - izteiksmīgs apmetums fasādēm un elegantam interjeram
Vizlu saturošais dekoratīvais apmetums kopā ar tādiem materiāliem kā, piemēram, tradicionālo apmetumu, stiklu, tēraudu vai koku – veido vizuāli neparastu, unikālu ēkas raksturu.

Dekoratīvais apmetums ir izturīgs pret bojājumiem, netīrumiem un mikrobioloģisku piesārņojumu. Tas satur inovatīvu UV absorbētāju, ir ūdens un sala izturīgs, neplaisā. Materiālam ir augsta toņu noturība (tā neizbalē) un virsma ilgstoši paliek tīra.
"Deco Design Mika" ir paredzēts privātmāju fasādēm un interjeram, kā arī sabiedriskajām ēkām (piem., skolām, birojiem u.c., kur ir intensīva cilvēku plūsma, t.sk. ēku gaiteņiem un kāpņu telpām), kā arī cokolu, eju un logu aiļu apdarei. Vizlu saturošais apmetums nodrošina izturīgu un elegantu sienu apdari.
Apmetums ir pieejams "Deco Design Mika" krāsu (toņu) paraugu kombinācijās.

Facebook.com/KnaufLatvija
Linkedin.com/feed/
Youtube.com/KnaufLatvia
Knauf.lv/lv/

130594396_13430.jpg
1982139915_13430.jpg