“FESTOOL” jaunākie instrumenti uzņēmuma "INSTRO" ekspozīcijā!


Uzņēmuma "INSTRO" ekspozīcijā izstādē "Māja I 2024" notiks jaunāko “FESTOOL” instrumentu demonstrācijas un tehniskās konsultācijas speciālistu Kārļa Eglīša un Edija Šmita vadībā. 

Ekspozīcijas apmeklētājiem būs iespēja izmēģināt tādus “FESTOOL” instrumentus kā jauno akumulatora kombinēto perforatoru "KHC18", "Systainer3 S" un "Systainer3 Rack" un saņemt speciālus, kā arī ļoti izdevīgus akcijas piedāvājumus.

Darba atvieglošana
Kopš sabiedrības dibināšanas “Festool” cenšas ne tikai apmierināt lietotāju prasības, bet arī piedāvāt tiem papildu priekšrocības. Galvenais “Festool” mērķis un visas sabiedrības filozofija – maksimāli atvieglot ikdienas darbu un vienlaikus arī palielināt ekonomisko efektivitāti.

Vērtīga investīcija
“Festool” darbarīki tiek radīti, izmantojot augstākās kvalitātes materiālus. “Festool” tiem nodrošina pilnu trīs gadu “SERVICE all-inclusive” garantiju. Iegādājoties “Festool” darbarīkus, ietaupīsiet vairāk, nekā ieguldīsiet: pasargāsiet savu veselību, ietaupīsiet darba laiku un materiālus, kā arī nodrošināsieties pret papildu izdevumiem, kas ir saistīti ar darbarīku remontu.

Ilgmūžība
Dažās darbnīcās vēl šodien var atrast 30 gadus vecus “Festool” darbarīkus, kas ir darba kārtībā. Un tā nav nejaušība. “Festool” darbarīki visos laikos ir radīti un izgatavoti, ievērojot augstākos kvalitātes standartus, lai tie būtu īpaši izturīgi, stipri un ilgmūžīgi.

Ergonomika
“Festool” izstrādā vieglus, izturīgus un drošus darbarīkus, kas ir īpaši ergonomiski. Ripzāģi, slīpmašīnas un skrūvgrieži nevainojami iegulst rokā. Tādā veidā tiek samazināts strādājošā nogurums un nodrošināta maksimālā drošība.

Darbarīki – daļa no sistēmas
“Festool”, izmantojot pārdomātus darba risinājumus, kas tiek saukti par SISTĒMU, spēj nodrošināt precīzu darbu bez jebkādām rūpēm un traucējumiem. Šajā sistēmā viss ir optimāli savstarpēji saskaņots: sākot no instrumentiem, ekspluatācijas materiāliem, un beidzot ar putekļu nosūkšanas aprīkojumu, daudzfunkcionāliem darbgaldiem un instrumentu transportēšanas un glabāšanas risinājumiem.

Systainer3 S: mazākais komplekts – lielākās iespējas
"Systainer³ S" nodrošinās ērtu un pārskatāmu mazo detaļu un piederumu uzglabāšanu. Pateicoties nelielajam svaram un rokturim, to var viegli transportēt. Ar "Systainer³ Rack" nodrošina papildu iespēju novietot 6 "Systainer³ S" 76 plaukta veidā un arī transportēt transportlīdzekļa bagāžas nodalījuma "vario3" ierīcē. "Mini Systainer" nodrošina kārtību – turklāt atdalošie stieņi, universālā ierīce un "Systainer³ Rack" šo kārtību ļauj veidot individuāli.

"Systainer3 Rack" Rack sistēma – nelielie "Systainer" kļūst vēl mobilāki

Kārtība un pārskatāmība mazos "Systainer": "Systainer³ Rack" ir mobila kārtošanas sistēma, ko varat elastīgi paplašināt atbilstoši Jūsu prasībām. Tā ir būvēta kā "Systainer" formāta plaukta sistēma un nodrošina vietu 6 "Mini-Systainer³ S" 76 vai "SYS-MINI 1 T-LOC" vienumiem. Šādi Jūs varat rūpīgi novietot Jūsu "Mini-Systainer" un transportēt arī "vario3" transportlīdzekļa bagāžas nodalījuma ierīcē. "Rack" sistēma aug kopā ar Jūsu prasībām: šādi varat izveidot Jūsu unikālo darbnīcas plauktu sistēmu vai "Rack", maksimālai kārtībai un pārskatāmībai Jūsu darba vietā.

Akumulatora kombinētais perforators "KHC 18" – Spēcīgs un daudzpusīgs

Šis perforators ir ārkārtīgi izturīgs pateicoties jaudīgajam bezsuku "EC-TEC" motoram un pneimatiskajam āmura mehānismam. Pie tam 2,6 džoulu trieciena enerģija ātri dod rezultātu. Vienalga, vai veicat triecienurbšanu, urbšanu un skrūvēšanu bez trieciena vai kalšanu, dažu sekunžu laikā varat pārslēgties starp daudzām izmantošanas iespējām: ātri nomainot "SDS Plus" pret ātrās fiksācijas urbjpatronu. Ar nosūkšanas ierīci kā praktisku piederumu Jūs varat samazināt putekļu daudzumu katrā lietošanas reizē. Iekļaujot gudrajā sūcēja un "Bluetooth®" tālvadības sistēmā, Jūs varat strādāt vēl ērtāk ar nelielu putekļu daudzumu.

SIA “INSTRO” ir latviešu uzņēmums un kopš 1998. gada nodarbojas ar instrumentu un darbgaldu tirdzniecību!

Facebook.com/INSTRO.LV
Instagram.com/instro_sia
Instro.lv

1947397005_13355.jpg
1815664003_13355.jpg
674903628_13355.jpg
122373562_13355.jpg
1903733628_13355.jpg
1153046099_13355.jpg