“CITA SANTEHNIKA” – pirmais “ARISTON” siltumsūkņu oficiālais dīleris Latvijā


Izstādē “Māja I 2024” siltumsūkņu “Ariston” stendā būs iespējams apskatīt jaunumus: “Ariston Lydos Hybrid”, kas ir unikāls ūdens sildītājs, kurš darbojās pēc siltumsūkņa principa un “Ariston Velis WiFi”, kas ir visplānākais ūdens sildītājs pasaulē!

No uzņēmuma speciālistiem uzzini, kā ierīkot mājas apkuri tā, lai tā būtu pēc iespējas dabai draudzīgāka un vienlaikus tiktu samazinātas ikdienas izmaksas.
Ekspozīcijā apskatāmi būs “Ariston Nimbus” gaiss-ūdens siltumsūkņi, “Ariston” ūdens sildītāju ar siltumsūkni, kā arī elektriskus ūdens sildītājus. Uzzini arī par minēto ierīču uzstādīšanas un apkalpošanas iespējam.

Gaiss-ūdens siltumsūknis ir apkures iekārta, kas siltuma ražošanai izmanto vidē akumulēto enerģiju. Siltumsūknis darbības princips tāpat kā ledusskapim, tikai otrādi – ledusskapis pārvieto siltumu no iekšpuses uz ārpusi, bet siltumsūknis no ārpuses uz iekšu.

“Ariston” siltumsūkņu modeļi strādā abos virzienos un var nodrošināt gan apkuri ziemā, gan arī dzesēšanu vasarā. Enerģiju, ko saražo siltumsūknis, visa gada laikā var izmantot telpu apkurei un ūdens uzsildīšanai. Siltumsūknis kompresoru un cirkulācijas sūkņu darbināšanai izmanto elektroenerģiju. Atkarībā no āra temperatūras un apkures sistēmas veida, siltum sūknis saražo 3– 5 reizes vairāk enerģijas, nekā pats patērē. Vienkārši sakot, iegūstot siltumu no atjaunojamiem energoresursiem, tiek patērēts 1 kW elektrības, lai saražot no 3 kW līdz 5 kW siltumu.

“CITA SANTEHNIKA” ir oficiālais “Ariston” pārstāvis jau kopš 1996. gada.
Mūsu uzņēmuma eksperti palīdzēs atrast Jums piemērotāko siltumsūkņa modeli un izvēlēties sertificētu uzstādītāju atbilstoši Jūsu atrašanās vietai un nodrošinās visaugstāko servisa līmeni un pilnu 5 gadu garantiju iekārtai!


www.siltumsuknis-ariston.lv