SIA “Husqvarna Latvija” 2024. gada jaunumi


Šogad izstādes "Māja I 2024" "Husqvarna Latvija" stendā apmeklētāji varēs apskatīt jaunākos bezvadu robotizētos zāles pļāvējus Automower® NERA, nākamās paaudzes profesionālo robotizēto pļāvēju CEORA un profesionālo bezvadu robotizēto zāles pļāvēju AUTOMOWER® 550 EPOS.

Visiem "Husqvarna" stenda apmeklētājiem būs iespēja noslēgt līgumu par robotizēto zāles pļāvēju Automower® iegādi par īpašu kampaņas cenu, kā arī saņemt 5 gadu pagarināto garantiju, kas būs spēkā tikai izstādes laikā.

2023. gadā "Husqvarna" laida klajā jaunos bezvadu robotizētos zāles pļāvējus Automower® NERA un šogad esošais klāsts ir papildināts ar pilnīgi jauniem modeļiem, kas piemēroti arī mazākiem dārziem. Šie robotizētie zāles pļāvēji darbojas pilnīgi bez fiziskiem robežvadiem. Tie izmanto EPOS™ tehnoloģiju, satelīta navigācijas sistēmu, kas ļauj lietotājam ar mobilo tālruni izveidot virtuālas robežas pļaušanas zonām, kā arī pagaidu lieguma zonas. Jaunie bezvadu modeļi ir papildināti ar daudzām pilnīgi jaunām un inovatīvām funkcijām, lai zāliena pļaušanu padarītu vēl vienkāršāku.

Izstādē būs apskatāmi arī jaunās paaudzes profesionālie robotizētie zāles pļāvēji 550 EPOS un CEORA™, kas ir ideāls risinājums lielu komerciālo zaļo zonu, sporta klubu un golfa laukumu apsaimniekotājiem. Sistemātiskā pļaušana un virtuālās robežas padara lielu zālienu kopšanu vēl vienkāršāku nekā jebkad agrāk, vienlaikus nodrošinot nevainojamus rezultātus un neatstāj iespaidu uz apkārtējo vidi kā tehnika ar iekšdedzes dzinēju.

"Husqvarna" ir viens no vadošajiem meža, dārza un celtniecības tehnikas ražotājiem pasaulē. Ar vairāk kā 330 gadu pieredzi, zināšanām un tehnoloģiskajiem risinājumiem, tiek piedāvāta tehnika un risinājumi gan profesionāļiem, gan mūsdienīgiem privātmāju īpašniekiem. Plašajā produktu klāstā var atrast visu, sākot no rezerves daļām, piederumiem un aizsargaprīkojuma un beidzot ar inovatīviem un viediem bezvadu robotizētajiem zāles pļāvējiem un akumulatoru risinājumiem.

Husqvarna.com
Facebook.com/HusqvarnaLatvija
Instagram.com/husqvarnadarzs
Youtube.com/@husqvarnalatvijasia3041

1000266302_13276.jpg
1331295630_13276.jpg
146113523_13276.jpg
104308853_13276.jpg