“ProElektro” tagad ir daļa no pasaulē vadošā atjaunojamās enerģijas uzņēmuma “BayWa r.e.”!


Pasaulē vadošais atjaunojamās enerģijas uzņēmums “BayWa r.e.” Latvijā ir iegādājies solaāro iekārtu vairumtirgotāju “ProElektro”.

“ProElektro” kvalificēto darbinieku komanda turpinās darbu ar “BayWa r.e” klientiem, nodrošinot jau ierasto augsto tehniskā atbalsta līmeni.

Piedāvājumā:
“Novotegra” – saules paneļu stiprinājumi.
“Fronius” – saules enerģijas invertori auto uzlādes.
“HUAWEI” – saules enerģijas invertori.
“GoodWe” – saules enerģijas invertori, akumulatori.
“Trinasolas” – saules paneļi.
“JASOLA” – saules paneļi.

SIA “BayWa r.e. Solar Systems”
(SIA “PROELEKTRO” vecais nosaukums līdz aprīlim)
“ProElektro” ir 2011. gadā dibināts solāro iekārtu, invertoru un citu elektrisko komponentu vairumtirdzniecības uzņēmums, kura apgrozījums pērn sasniedza 9,17 miljonus eiro. “ProElektro” galvenokārt piegādā solārās iekārtas uzstādīšanai uz jumtiem, kā arī apkalpo komerciālos un rūpnieciskos klientus Latvijā, Igaunijā un Lietuvā. “ProElektro” kvalificēto darbinieku komanda turpinās darbu ar “BayWa r.e” klientiem, nodrošinot jau ierasto augsto tehniskā atbalsta līmeni. Uzņēmuma noliktava un birojs kalpos kā centrs “BayWa r.e” darbības paplašināšanās projektiem nākotnē. Līdzšinējais “ProElektro” rīkotājdirektors Ģirts Pēkals paliks savā amatā un būs atbildīgs par “BayWa r.e.” saules enerģijas iekārtu izplatīšanas biznesu Baltijā.

01.02.2023. tika atvērta filiāle Kauņā.

Kontaktinformācija:
Adrese: Mazjumpravas iela 32, Rīga, Latvija, LV-1063
E-pasts: proelektro@proelektro.lv
Telefons: +371 6737371828674748_12427.jpg