“KRASO WOODPAINTING” – rūpnieciskā dēļu krāsošana


“KRASO” stendā būs iespējams aplūkot un sajust dažādus rūpnieciski krāsotus dēļus. Apmeklētāji varēs uzdot jautājumus un konsultēties par iekšējās un ārējās apdares dēļu plašajām apstrādes iespējām.

“KRASO WOODPAINTING” piedāvā rūpniecisko koka dēļu apdari – slīpēšanu, birstēšanu, gruntēšanu, krāsošanu, eļļošanu, kā arī lakošanu.
Rūpnieciskā dēļu apstrāde krietni ietaupa jūsu laiku, jo tiek piedāvāts gatavs gala produkts, ko var izmantot fasādēm, terasēm un citām koka būvēm. Rūpējoties par savu klientu ērtībām, uzņēmums nodrošina kokmateriālu savākšanu no klienta, apstrādi un nogādāšanu atpakaļ.

Izmantojot pasaules līmeņa iekārtas, “KRASO WOODPAINTING” industriāli veic koka dēļu apdari, veicot procesu no A līdz Z – no kokmateriāla sagādes līdz gatava produkta piegādes klientam. Uzņēmumam ir viena no modernākajām koka dēļu apdares līnijām Baltijā un vairāk nekā 22 gadu pieredze krāsu biznesā, kas ļauj profesionāli izvēlēties piemērotāko apdares risinājumu.

“KRASO WOODPAINTING” piedāvā dažādus dēļu profilus un izmērus, nodrošina pilna cikla dēļu apstrādi pēc klienta vēlmēm. Uzņēmuma speciālisti iesaka izmantot tikai vidi saudzējošus apdares materiālus uz ūdens bāzes, taču apstrādei var arī izmantot uz šķīdinātāja bāzes, kā arī divkomponentu apdares materiālu. Apdares materiālus nodrošina uzņēmums, tomēr ir iespēja veikt kokmateriālu apstrādi arī ar klienta izvēlētu apdares materiālu.

Vairāk:
karlis@kraso.com
T. +371 26 115 426
Adrese: Kleistu iela 18 c – 3, Rīga, LV-1067
Mājas lapa: http://woodpainting.kraso.com/
Facebook: www.facebook.com/krasowoodpainting
Instagram: www.instagram.com/kraso_woodpainting/
LinkedIn: www.linkedin.com/company/81621131/792712220_12398.jpg
213300450_12398.jpg
915630075_12398.jpg