“Enefit” – elektroenerģijas risinājumi tavai mājai


“Enefit” stendā būs iespējams apskatīt gan dažādus elektroenerģijas risinājums tavai mājai, tostarp, saules paneļu sistēmu, invertoru, akumulatoru un elektroauto uzlādes staciju, gan saņemt zinošu ekspertu konsultācijas par mūsdienīgiem risinājumiem energoefektivitātes paaugstināšanā.

- Saules paneļi – no vadošajiem saules paneļu ražotājiem pasaulē, kas atbilst visaugstākajiem kvalitātes standartiem ar 25 gadu garantiju. Īpaši piemēroti Latvijas klimatiskajiem apstākļiem. Izstādes laikā saules paneļiem speciāls cenu piedāvājums!
- Akumulators – nodrošinās lielāku pašsaražotās enerģijas izmantošanu, kā arī sniegs drošību elektrības pārrāvumu laikā.
- Auto elektrouzlādes stacijas – pilna servisa viedais uzlādes risinājums tavām mājām. Mēs parūpēsimies par lādētāja piegādi, uzstādīšanu un iestatīšanu.

“Enefit” ir otrs lielākais elektroenerģijas tirgotājs Latvijā. Līdzās tirgū plašākajam elektroenerģijas iegādes produktu klāstam “Enefit” piedāvā arī saules paneļu uzstādīšanu un finansēšanu, energorisinājumus, dabasgāzi un atbalsta instrumentus energoefektivitātes paaugstināšanai.

Vairāk: www.enefit.lv871587875_12396.jpg