“EUROFLĪZES” – izcila kvalitāte par zemākajām cenām Baltijā!


Izstādē apmeklētājiem būs iespēja iepazīties ar “EUROFLIZES.LV” piedāvāto plašo dažāda stila flīžu klāstu. Papildus flīžu produkcijai izstādes stendā tiks prezentēti anodētie alumīnija profili LED lentām.

- Plašākā LED profilu izvēle. Uz vietas noliktavā Rīgā pieejami vairāk nekā 40 profilu veidi;
- Izcila kvalitāte;
- Labākās cenas;
- Ekskluzīvs paraugu katalogs;
- Individuālās konsultācijas.

Ekskluzīvi! Jaunums!
Magnētisko sliežu gaismekļu sistēma!

“EUROFLIZES.LV” nodarbojas ar grīdas, sienas, fasādes un, tai skaitā, mozaīkas flīžu vairumtirdzniecību un mazumtirdzniecību kopš 2016. gada! Veikalā pieejams ļoti plašs flīžu sortiments. Uzņēmuma priekšrocība – uz vietas pieejami vairāk nekā 400 dažādu flīžu veidi. Viena no lielākajām noliktavām Baltijas valstīs! Uz vietas tiek uzglabāts vairāk nekā 100 000 m2 flīžu.

“EUROFLIZES.LV” uzskaitāmi vairāk nekā 10 000 klienti, to skaitā ir pašvaldības, komerciālie un privātie uzņēmumi. Daži no tiem: “Eiropas apavi”, “Elche”, “Gan Bei”, “Reaton”, “Cita Santehnika” un citi. Uzņēmums sadarbojas ar vairāk nekā 100 izcilākajām Itālijas, Spānijas, Polijas, Lietuvas, Krievijas, Ukrainas un Indijas flīžu rūpnīcām. Ērta un ātra piegāde visā Eiropā.

SIA “Shevlad” ir dibināts 2006. gadā. Darbības sfēras: vairumtirdzniecība, mazumtirdzniecība. Uzņēmumam pieder preču zīmes: “Ollo”, “Visional”, “Bixenon”.

Vairāk:
www.euroflizes.lv
www.euroled.lv
www.bixenon.lv
www.tandirs.lv
www.euroscooter.eu
www.eurostore.lv1273629724_12370.jpg