“Big Green Egg” – visaugstākās klases keramikas grili


Izstādē tiks izvietoti “Big Green Egg” keramiskie grili un aksesuāri. Apmeklētāji varēs aplūkot dažādu izmēru un variāciju grilus, kā arī būs iespēja aprunāties ar profesionālu pavāru, kurš sniegt ieteikumus un arī atbildes uz dažādiem jautājumiem par gatavošanu uz grila.

Lai uzzinātu vairāk par ideju, kura ir “Big Green Egg” pamatā, mums jāpārceļas daudzu gadsimtu senā pagātnē. Jau vairāk nekā pirms 3000 gadiem šāda ierīce tika izmantota Austrumāzijā kā tradicionālā ar malku kurināmā māla krāsns. Tad to arī atklāja, izpētīja un pārņēma japāņi, kuri to nodēvēja par “kamado”, kas tulkojumā nozīmē “krāsns” vai “ugunskurs”.

Gatavošana uz grila ir piemērota tikai vasarai? Padomājiet vēlreiz!
“Big Green Egg” maina šo pieņēmumu! Neatkarīgi no tā, vai spīd saule vai snieg sniegs, jūs varat gatavot ar EGG jebkurā gadalaikā – visu cauru gadu. Jo kāpēc gan baudīt savu EGG tikai dažus mēnešus gadā, ja jūs to varat darīt 365 dienas gadā?

“Big Green Egg Eesti” OÜ uzņēmums nodarbojas tikai ar kamado grilu tirdzniecību. Šis uzņēmums ir oficiālais “Big Green Egg” pārstāvis Latvijā un Igaunijā. Izstāžu zāle atrodas Rīgā, Strēlnieku 4b-49. Tur var aplūkot visu preču klāstu un aksesuārus no “Big Green Egg”.

Vairāk:
Martins.kalnins@biggreenegg.lv
www.biggreenegg.eu/lv/
Facebook: Big Green Egg Latvia www.facebook.com/biggreenegglatvia/
Interneta veikals: eggveikals.lv/
T. +371 2633153545249792_12364.jpg
1356609813_12364.jpg