“INTAR-SIJA” – materiāli interjera un eksterjera dizainam un galdniecībai


“INTAR-SIJA” prezentēs jaunus produktus:
- TRESPA® – augstas kvalitātes apdares HPL paneļi ventilējamām fasādēm;
- LSB no BONZANO – inovatīvi paneļi, kurus izmanto mēbeļu, auto un kuģu ražošanai.

Kompānija TRESPA® piedāvā augstas kvalitātes HPL apdares paneļus ar plašu krāsu un tekstūru izvēli, kas ļauj radīt neatkārtojamus dizainus. Tas ir ilgtspējīgs materiāls, izturīgs pret ultravioleto starojumu un laikapstākļu ietekmi, kas padara to par izcilu izvēli ekstremālos apstākļos. TRESPA® ir materiāls, lai radītu skaistas un izturīgas ēku fasādes, sienas, jumtu pārsegumus, balkonus, kā arī iekštelpu apdares elementus.

FENIX NTM® ir materiāls, kas izveidots, izmantojot nanopārklājuma tehnoloģiju. Tas garantē taustei tīkamu virsmu, izturību pret skrāpējumiem un pirkstu nospiedumiem, kā arī izturību pret ķīmiskām vielām un karstumu. FENIX NTM® matētajai virsmai ir plašs krāsu piedāvājums, kas ļauj radīt personalizētu dizainu gan iekštelpām, gar ārtelpām. Tas ir piemērots virtuves galdu, plauktu un citu interjera priekšmetu apdarei.

Bloom Core no ARPA INDUSTRIALE® ir dabīgo šķiedru HPL materiāls. Bloom Core ir viegli apstrādājams un izmantojams dažādos dizaina un būvniecības projektos, piemēram, sienu paneļu un starpsienu, durvju, mēbeļu un citu priekšmetu būvniecībā. Produkts tiek ražots no izturīgiem materiāliem ar ekoloģiskām metodēm, izmantojot lignīnu.

Itāļu ICRO ir etalons apdares materiālu ražošanā, kas piedāvā augstas kvalitātes produktus interjeram un eksterjeram. Augstas veiktspējas eļļas, lakas, krāsas un beices, kas pagatavotas ievērojot drošības un ekoloģijas standartus.

TABU koka grīdas segumi ir gaumīgi koši un neparasti. Koka grīda var kļūt par skaistu interjera elementu, padarot telpu elegantu un neatkārtojamu. TABU tonētie nažfinieri - tonēti visā to struktūrā un biezumā, saglabājot koksnes struktūru un garantējot izcilu krāsas vienmērību un ritmu. Piedāvājumā ir desmitiem koksnes veidu pelēkos, brūnos un bēšos toņos.

SFS uzņēmums piedāvā plašu durvju eņģu klāstu. Produkcija ir izgatavota no izturīgiem un ilgtspējīgiem materiāliem, kas nodrošina ilgstošu eņģu kalpošanu. Piedāvājumā ir dažādi eņģu veidi un izmēri, kas nodrošina risinājumus visdažādākajām durvīm.

Kompānija LAMBERT ražo augstas kvalitātes mēbeļu profilmateriālus, kas piešķir mēbelēm unikālu dizainu. Ar vairāk kā 30 gadu pieredzi tirgū, nemainīgi garantējot produkta augsto kvalitāti un profesionālu pieeju katram klientam.

Itālijas ražotājs BONZANO piedāvā pasaulē pirmos paneļus LSB, kas tiek lietoti durvju, mēbeļu un korpusu ražošanā. Kā arī tiek izmantoti tādās nozarēs kā jahtu un kuģu būvniecība, un automobiļu rūpniecība. LSB paneļi ir pieejami ar dažādu veidu pamatnēm: ar dabīgo finierējumu, laminātu, malamīnu un klasisko tīro pamatni.

Kleiberit ir Vācijas ražotājs, kas specializējas industriālo līmju un adhezīvu materiālu ražošanā dažādām rūpniecības nozarēm. Kleiberit līmes tiek gatavotas, izmantojot modernas tehnoloģijas un sekojot augstiem kvalitātes standartiem. Tās tiek izmantotas koka apstrādes, mēbeļu, automobiļu, kuģu būvniecības, tekstilrūpniecības un citās nozarēs. Kleiberit piedāvā plašu līmju klāstu, kas piemērotas dažādu materiālu līmēšanai.

DL Chemical ir Beļģijas uzņēmums, kas izstrādā un ražo augstas kvalitātes risinājumus līmēšanai un blīvēšanai. Piedāvājumā ir plaša silikonu toņu gamma, MS polimērs, hibrīdu hermētiķi, akrila hermētiķi, poliuretāna hermētiķi, PU montāžas putas un līmes.

AVONITE® materiāls no amerikāņu ražotāja Aristech Surfaces®, kas ražo cietos akrila pārklājumus, apvienojot estētiku un augstu veiktspēju. Tie ir higiēniski, piemēroti termoformēšanai, nav poraini, to smalkā gaismas caurlaidība rada intriģējošas gaismas spēles. Ideāla izvēle skaistu un funkcionālu virsmu radīšanai gan komerctelpām, gan sadzīves interjeram.

Uzņēmums “INTAR-SIJA” jau vairāk nekā 25 gadus nodrošina augstākās kvalitātes materiālu klāstu Latvijā. Mēs lepojamies ar savu reputāciju un inovatīvu produktu piedāvājumu, kas ik dienas piesaista jaunus dizainerus, celtniekus un mēbeļu ražotājus. Uzņēmumam ir svarīgs klientu komforts, tāpēc piedāvājam piegādi visā Latvijas teritorijā. Mūsu prioritāte ir veidot ilgstošas attiecības ar klientiem, palīdzot rast risinājumus visdažādākajiem projektiem.

Vairāk:
www.intarsija.lv
www.facebook.com/intarsija
www.instagram.com/intarsija1179149629_12353.jpg
420839755_12353.jpg
2028735308_12353.jpg
1448282135_12353.jpg
1237447227_12353.jpg
1228589422_12353.jpg
680102383_12353.JPG
596620414_12353.JPG
408557287_12353.jpg
1940655984_12353.jpg