Zemas temperatūras kapilāru apkures tehnoloģija Hydrokapillare® ar dzesēšanas režīmu vienā sistēmā


Izstādes laikā būs iespēja iepazīties ar īpaši energoefektīvu zemas temperatūras apkures tehnoloģiju Hydrokapillare® ar dzesēšanas režīmu vienā sistēmā.

Hydrokapillare® tehnoloģijas elementi tiek ražoti Latvijā!

Jaunums – izstādes laikā tiks demonstrētas kapilāru plates, kas piemērotas PV paneļu dzesēšanai, izmantošanai siltumnīcās vai citās āra telpu aplikācijās.

Izstādes laikā tiks demonstrēti Latvijas Universitātes izstrādāti IT rīki, ar kura palīdzību katram ir iespējas novērtēt un plānot apkures patēriņa samazinājumu, kā arī aprēķināt nepieciešamo kapilāru plašu daudzumu.

SIA “Hydrokapillar Tech” ir Itālijas uzņēmuma “Ariston” siltumsūkņu oficiālais pārstāvis Latvijā, un stendā būs pieejama informācija par “Ariston” siltumsūķņiem, to uzstādīšanas iespējām kopā ar Hydrokapillare® tehnoloģiju un šādas sistēmas priekšrocībām.

Izstādes apmeklētājiem pēc anketas aizpildīšanas ir iespēja saņemt vaučeru 10% atlaidei Hydrokapillare® un “Ariston” siltumsūkņu iegādei nākamo 12 mēnešu laikā!

Zemas temperatūras kapilāru apkures tehnoloģija Hydrokapillare® ar dzesēšanas režīmu vienā sistēmā, kas nodrošina:
1) zemas temperatūras ( +25-32C) apkuri, kā arī telpu dzesēšanu vasaras sezonā vienas sistēmas ietvaros;
2) kapilāru tehnoloģija ir ļoti saderīga ar siltumsūkņiem kā enerģijas avotu, bet ir iespējams pievienot arī citiem enerģijas avotiem ( gāzes, granulu katli, saules kolektori);
3) kapilāru sistēma iekštelpās + siltumsūknis + saules paneļi = gandrīz nullles enerģijas patēriņš ēkā;
4) augstu termālo komfortu, īpaši dzesēšanas režīmā, jo nav aukstas gaisa plūsmas kā kondicionēšanas gadījumā, samazināta putekļu un baktēriju kustība telpās.

Izstādes stendā būs pieejami gan pašu kapilāru plašu, gan to montāžas paraugi dažādos materiālos un cita informācija par tehnoloģiju.

Latvijas Universitāte sadarbībā ar SIA “Hydrokapillar Tech” realizē projektu “Kompleksu risinājumu izstrāde un aprobācija starojuma kapilāro siltummaiņu optimālai iekļaušanai gandrīz nulles enerģijas ēku sistēmās un primārās enerģijas patēriņa apkurei un dzesēšanai samazināšanai” (Nr. 1.1.1.1/19/A/102). Projektu līdzfinansē REACT-EU finansējums pandēmijas krīzes seku mazināšanai.

SIA “Hydrokapillar Tech” piedāvā pilnu īpaši energoefektīvas un inovatīvas ūdens kapilāru plašu apkures un dzesēšanas sistēmas ieviešanas ciklu - no sistēmas projektēšanas līdz tās ieviešanai un servisam, kā arī ar kapilāru sistēmu optimāli efektīvu enerģijas avotu (siltumsūkņi, gāzes kondensācijas katli utt.) piegādi un uzstādīšanu.

Latvijas Universitātes Skaitliskās modelēšanas institūts veic sarežģītu tehnoloģisko un būvfizikālo procesu skaitlisko modelēšanu.

Vairāk:
www.hydrokapillare.eu
www.eem.lv
www.modinst.lv1162953119_12289.png
361623055_12289.jpg
355286436_12289.JPG
1307453050_12289.png