“CITA SANTEHNIKA” – pirmais “Ariston” siltumsūkņu oficiālais dīleris Latvijā!


Kā ierīkot mājas apkuri tā, lai tā būtu pēc iespējas dabai draudzīgāka un vienlaikus tiktu samazinātas ikdienas izmaksas? Atbildi uz šo jautājumu izstādē sniegs uzņēmuma “Cita Santehnika” pārstāvji!

“Cita Santehnika” ekspozīcijā jums būs iespēja apskatīt “Ariston” Nimbus gaiss-ūdens siltumsūkni, “Ariston” ūdens sildītāju ar siltumsūkni, kā arī elektriskos ūdens sildītājus. Uzņēmuma pārstāvji pastāstīs arī par minēto ierīču uzstādīšanu un apkalpošanas iespējām.

Īpaša uzmanība būs pievērsta jaunumam siltumsūkņu tirgū: “Ariston” Lydos Hybrid – unikāls ŪDENS SILDĪTĀJS, kurš darbojas pēc SILTUMSŪKŅA principa.

No unikāliem “eksponātiem” būs “Ariston” Velis WiFi – visplānākais ūdens sildītājs pasaulē!

Gaiss-ūdens siltumsūknis ir apkures iekārta, kas siltuma ražošanai izmanto vidē akumulēto enerģiju. Siltumsūkņa darbības princips ir tāds pats kā ledusskapim, tikai otrādi – ledusskapis pārvieto siltumu no iekšpuses uz ārpusi, bet siltumsūknis dara to otrādi: no ārpuses uz iekšu.

“Ariston” siltumsūkņu modeļi strādā abos virzienos un var nodrošināt gan apkuri ziemā, gan arī dzesēšanu vasarā. Siltumsūkņa saražoto enerģiju visa gada laikā var izmantot telpu apkurei un ūdens uzsildīšanai. Siltumsūknis kompresoru un cirkulācijas sūkņu darbināšanai izmanto elektroenerģiju. Atkarībā no āra temperatūras un apkures sistēmas veida, siltumsūknis saražo 3–5 reizes vairāk enerģijas nekā pats patērē. Vienkārši sakot, iegūstot siltumu no atjaunojamiem energoresursiem, tiek patērēts 1 kW elektrības, lai saražot no 3 kW līdz 5 kW siltumu.

“CITA SANTEHNIKA” ir oficiālais “Ariston” pārstāvis jau kopš 1996. gada. Uzņēmuma eksperti palīdzēs atrast klientam piemērotāko siltumsūkņa modeli un izvēlēties sertificētu uzstādītāju atbilstoši klienta atrašanās vietai. Uzņēmums nodrošina visaugstāko servisa līmeni un pilnu 5 gadu garantiju iekārtai!

Vairāk:
www.siltumasuknis.lv
www.siltumsuknis-ariston.lv2064703480_12285.jpg