Zviedru uzņēmums "Energy Save" piedāvās siltumsūkņus un siltumsūkņu sistēmas


Uzņēmumi “BEIJER REF Latvia” un “Energy Save” izstādē piedāvās privātmājām un komerciālajām būvēm paredzētus siltumsūkņus un siltumsūkņu sistēmas. Tiks prezentēti jaunie “Energy Save” V8 sērijas siltumsūkņi, kuri spēj darboties apstākļos līdz -30°C!

“Energy Save Holding” izstrādā un piedāvā energotaupīgus apkures produktus: siltumsūkņu sistēmas privātmājām, komerciālam ēkām un ražošanai. Uzņēmums tirgū piedāvā rentablus, gudrus un elastīgus produktus maksimālam enerģijas ietaupījumam.

Produktu un koncepciju izstrāde, kā arī sistēmu novērtēšana tiek veikta Zviedrijā un Norvēģijā, ko pilnībā kontrolē "Energy Save" uzņēmums. Izstrādājumu ražošana un galīgā montāža notiek ar pastāvīgu "Energy Save" personāla kvalitātes kontroli, kas ļauj nodrošināt augstu produktu kvalitāti.

“BEIJER REF” ir lielākā saldēšanas, gaisa kondicionēšanas un siltumsūkņu iekārtu izplatīšanas un ražošanas grupa Eiropā. Ar vairāk nekā 150 gadu ilgu vēsturi uzņēmums ir lielākais rūpniecisko un komerciālo saldēšanas iekārtu, kā arī komponentu un gaisa kondicionēšanas sistēmu piegādātājs Eiropā, Āfrikā, Āzijā un Okeānijā.

Sadarbībā ar vairāk nekā 1200 piegādātājiem un klātbūtni vairāk nekā 42 valstīs, “BEIJER REF” piedāvā galvenos zīmolus un vispilnīgāko saldēšanas, gaisa kondicionēšanas un siltumsūkņu produktu klāstu.

Vairāk:
www.beijerref.lv/
www.facebook.com/EnergySaveLatvia.siltumsukni2072755042_12241.jpg
1838029544_12241.jpg